Główna > Finanse > Stać się bogatym > Jak zwiększyć swoje zarobki i stworzyć stały dochód pasywny

Jak zwiększyć swoje zarobki i stworzyć stały dochód pasywny

Potrzebujesz konto bankowe i darmową pożyczkę online
12.03.2018
255
Czas czytania -
2 min.

Mam na imię Zbigniew. Przez ostatnie pięć lat przeszedłem ciężką drogę od robotnika budowlanego i tynkarza do twórcy aplikacji na Androida. Jak ja, pokonując wszelkie trudności, znalazłem pracę swoich marzeń, to już osobna historia. A teraz chcę Ci opowiedzieć krótką historię o tym, jak wcześniej nie miałem środków do życia i jak rozwiązałem ten problem. Nauczyłem się kontrolować swój budżet i otrzymywać dochód od serwisów kredytowych. Kto powiedział, że tylko one zarabiają na nas? Jeśli nauczysz się ich kombinować, możesz zacząć zarabiać nic nie robiąc.

Jak nauczyłem się zarabiać na serwisach pożyczkowych

Kiedy studiowałem, pieniążków, jak zawsze bywa u studentów, było za mało i zacząłem zaciągać kredyty. Chyba każdy potrafi wydawać pieniądze, ale nie każdy wie, jak je zarabiać. Chcesz wyjechać do innego kraju na urlop, kupić nowy gadżet, spędzić wieczór w restauracji w gronie kolegów. Zawsze liczysz na to, że możesz otrzymać potrzebną kwotę i dasz radę nadrobić i wszystko zwrócić.

W rzeczywistości okazało się inaczej. Pracowałem w wolnym czasie na umowie-zleceniu jako tynkarz, więc oficjalne dochody pozwoliły uzyskać kartę kredytową w banku. Zacząłem wydawać te pieniądze z karty. Nie potrafiłem spłacić kredytu w terminie - więc wziąłem pożyczkę online, aby pozbyć się istniejącego długu. Przedłużyłem pożyczkę na kilka miesięcy, ale w końcu nie mogłem jej zwrócić w całości. Musiałem prosić rodziców o pieniądze na spłatę długów. Oto 3 rzeczy, których się nauczyłem.

 1. W żadnym przypadku nie można mieć długów.
 2. Za pomocą pożyczek możesz spłacić inne, przesuwając w ten sposób termin spłaty.
 3. Przy pomocy cashback możesz zwrócić niewielki procent wydatków na kartę kredytową.

Po ukończeniu studiów dostałem pracę i zacząłem kontrolować swoje wydatki. Stopniowo udało mi się zbudować system finansowy i co miesiąc osiągać niewielki dochód pasywny, nie robiąc nic.

Moje finansowe know-how

  • Moja pensja wynosiła wtedy 3000 zł. Natychmiast po jej otrzymaniu wpłacałem ją na konto oszczędnościowe w banku na miesiąc.
  • Aby przeżyć te 30 dni, płaciłem za pomocą karty kredytowej. Zwykle korzystałem z wydatków bezgotówkowych, ponieważ prowizja za wypłatę gotówki w bankomacie wynosi 3-4%, czyli za dużo.
  • поэтому комиссия за снятие была минимальной.
  • Kiedy potrzebowałem gotówki, wnioskowałem o darmową pożyczkę online. Wiele serwisów pożyczkowych oferuje taką możliwość dla swoich nowych klientów. Kiedy po raz pierwszy skorzystałem z usług Szybka Gotówka. Po złożeniu wniosku o pożyczkę pieniądze wpłynęły na moje konto bankowe w ciągu 5 minut. Pobierałem pieniądze jako własne środki, dlatego prowizja za wypłatę gotówki w bankomacie była minimalna.
  • Pod koniec miesiąca spłacałem kredyt i pożyczkę. Nie płaciłem oprocentowania, ponieważ spłacałem w określonym terminie 30 dni i żadna prowizja nie została doliczona do mojej pożyczki. Korzystałem z pieniędzy całkowicie za darmo.

Najważniejszą rzeczą w tym systemie było nie pożyczać więcej, niż zarabiasz. W przeciwnym razie po prostu nie będziesz w stanie spłacić długów pod koniec miesiąca.

Ile udało się na tym zarobić

Oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym wyniosło 3,6% rocznie. Miesięcznie wpłacałem 3000 zł. Tak więc do końca roku dochód wynosił 108 zł. Otrzymywałem też zwrot 5% od wydatków z karty kredytowej w ramach programu cashback. Co miesiąc wydawałem 1500-2000 złotych na rozliczenia bezgotówkowe. Otrzymywałem z tego 75-100 złotych. Do końca roku dochód w ramach programu cashback wynosił - 1100 złotych.

Włącznie zarobiłem 1208 złotych. Wydaje Ci się, że to za mała kwota? Tyle kosztuje nowy smartfon, czterodniowa wycieczka do Turcji all inclusive czy roczny karnet na siłownię. To wszystko można otrzymać bez żadnych wysiłków, po prostu poprawnie zarządzając swoimi pieniędzmi.

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: