Główna > Finanse > Rabaty i oferty > Przewodnik po sklepach - nowa funkcja na profilu użytkownika Szybka Gotówka

Przewodnik po sklepach - nowa funkcja na profilu użytkownika Szybka Gotówka

Wszystko co najlepsze dla naszych klientów
14.11.2018
203
Czas czytania -
2 min.

Optymalizacja wydatków to obecnie bardzo ważna sprawa i to nie tylko dla rodzin o małym budżecie. Również tam, a może szczególnie tam, gdzie wpływają dochody na średnim poziomie, warto gruntownie przemyśleć gospodarowanie swoimi finansami, bo to już pułap, na którym można tworzyć oszczędności. Najważniejszym elementem takiej optymalizacji jest przede wszystkim kontrola wydatków. Ale, żeby je kontrolować skutecznie, potrzebne są odpowiednie narzędzia.

Całkowite zrozumienie dla tego problemu pokazała Szybka Gotówka, która oddała do użytkowania dla swoich klientów przydatną funkcjonalność na swojej stronie. To przewodnik po sklepach i rabatach, jakie proponują sieci handlowe.

nowa funkcja Szybka Gotówka

Zostań klientem Szybkiej Gotówki – to się naprawdę opłaca!

Jeśli czasami brakuje ci pieniędzy przed kolejną wypłatą albo poszukujesz źródła dodatkowej gotówki na realizację jakiegoś ekstra zakupu, zainteresuj się ofertą Szybkiej Gotówki. Jedyne co musisz zrobić, to założyć swój profil klienta, czyli po prostu dokonać rejestracji. To dziecinnie prosta procedura i zajmuje kilka minut.

Oczywiście, zakładając taki profil oczekujesz korzyści. I w Szybkiej Gotówce od razu je zauważysz. Na początek możesz wziąć pierwszą pożyczkę online całkowicie za darmo, bez żadnych prowizji, odsetek czy opłat. Przyznasz, że darmowa możliwość pożyczenia pieniędzy to nieczęsta okazja. To jeszcze nie koniec tej promocyjnej darmowości. Jeśli będziesz pożyczać regularnie pieniądze od Szybkiej Gotówki i spłacać zadłużenie w terminie, taką darmową chwilówkę dostaniesz od nas co piąty raz. To rewelacyjna możliwość, kiedy na przykład w sklepach pojawiają się szalone przeceny i gotówka potrzebna jest od zaraz. Bierzesz darmową pożyczkę i łapiesz okazję. 

Przewodnik po promocjach – skuteczne narzędzie dla oszczędnych

Jak to działa? Jeśli jesteś już klientem Szybkiej Gotówki i masz założony profil, możesz połączyć oferowane przez nią usługi z bardzo korzystnymi zakupami. Liczy się tylko twoja szybkość działania, czyli to, jak szybko zareagujesz na opłacalne promocje i zrobisz zakupy. Niedawno powstała nowa funkcja, przydatny przewodnik po aktualnych promocjach w sieciach handlowych. Osobisty profil jest tu konieczny, bowiem do przewodnika mają dostęp jedynie zarejestrowani klienci Szybkiej Gotówki.

nowa funkcja w Szybka Gotówka

W przewodniku znajdziesz aktualne gazetki promocyjne różnych marek, które możesz dowolnie pogrupować. Można wyszukiwać sklepy w konkretnych miejscowościach albo po nazwie sieci. Całość podzielona jest na kategorie, co daje możliwość porównania cen wybranych produktów w różnych sklepach. To bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza kiedy poszukujesz konkretnego produktu lub wybierasz się na większe zakupy. Dzięki przewodnikowi zyskujesz wiedzę o tym, gdzie nie przepłacisz robiąc cotygodniowe zakupy spożywcze i chemiczne. Taka optymalizacja wydatków związanych już z samym zaspokojeniem podstawowych potrzeb twojej rodziny może przynieść ci oszczędność 200-300 zł w ciągu miesiąca.

Trzeba przyznać, że możliwość błyskawicznego zyskania dodatkowej gotówki połączona od razu z wiedzą o promocjach w sieciach handlowych to bardzo praktyczne narzędzie. I już żadna okazja nie przejdzie ci koło nosa, a wydatki związane z zakupami będą zawsze pod kontrolą.

nowa funkcja na profilu użytkownika Szybka Gotówka

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: