Główna > Finanse > Mądry kredytobiorca > Jak otrzymać pożyczkę przez Internet bez zaświadczeń

Jak otrzymać pożyczkę przez Internet bez zaświadczeń

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania, mając za sobą doświadczenie w udzielaniu pożyczek setkom tysięcy klientów Szybka Gotówka.
29.03.2019
981
Czas czytania -
3 min.

Jeśli oficjalnie jesteś zatrudniony na pełen etat, to z reguły łatwo uzyskasz kredyt samochodowy lub kredyt na mieszkanie czy odpoczynek. Ale co zrobić, jeśli pracujesz na czarno lub masz inny rodzaj zatrudnienia? Lub co masz robić w przypadku, gdy jesteś bezrobotny? To pytanie niepokoi wielu naszych klientów. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania, mając za sobą doświadczenie w udzielaniu pożyczek setkom tysięcy klientów Szybka Gotówka.

Co musisz zrobić w celu otrzymania pożyczki na swoje konto?

Aby zostać pożyczkobiorcą Szybka Gotówka, musisz mieć:

 • Dowód osobisty (wiek od 18);
 • PESEL;
 • Prywatne konto bankowe;
 • Aktywny numer telefonu oraz adres e-mail.

Jeżeli jesteś w stanie spełnić te wszystkie warunki - gratulujemy, już prawie masz pożyczkę!

To wszystko? Tylko dzięki tej informacji będę mógł uzyskać pożyczkę na konto bez żadnych zaświadczeń?

Oprócz otrzymanych danych obliczamy również zdolność kredytową każdego klienta. Jest to Twoja historia kredytowa, dane z wypełnionego wniosku, rachunki bankowe, a także informacja o Twoich zarobkach.

Jak mogę otrzymać pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach, jeśli pracuję na czarno lub jestem bezrobotny?

W takim przypadku możemy wziąć pod uwagę inne środki, które wpływają na konto. Musisz podać wyciąg z konta bankowego lub inne oficjalne potwierdzenie, że faktycznie otrzymujesz środki na konto. Może to być nakaz sądowy dotyczący zapłaty alimentów lub umowa wynajmu mieszkania, w którym jesteś wymieniony jako właściciel. Wszystkie te dokumenty są ręcznie sprawdzane przez naszych weryfikatorów.

Jeśli ja nie dostaję alimentów i wynajmuję mieszkanie, jakie inne dochody mogą pomóc mi w uzyskaniu szybkiej pożyczki przez Internet?

Wszelkie zarobki mogą być uwzględnione. Oprócz zarobków może to być:

 • Emerytura
 • Stypendium
 • Świadczenia socjalne
 • Należności z tytułu praw autorskich
 • Dywidendy, jeśli jesteś udziałowcem osoby prawnej
 • Stabilne wypłaty ubezpieczeniowe
 • Procent od depozytów bankowych

Posiadanie innych dochodów ma również pozytywny wpływ na decyzję o udzieleniu pożyczki. Każdy wniosek osobno zostaje rozpatrzony i sprawdzamy go ręcznie, a każde zarobki mogą odgrywać dużą rolę w uzyskaniu pożyczki online. W każdym razie, jeśli masz miesięczny dochód, musisz to udokumentować!

Czy wpływa posiadanie nieruchomości lub samochodu na otrzymanie pożyczki online?

Posiadanie mieszkania lub samochodu nie ma wpływu na uzyskanie pożyczki, jeśli z tego nie uzyskujesz żadnego dochodu, np. dochód z wynajmu nieruchomości lub pracujesz kurierem czy kierowcą z własnym samochodem itp.

Czy to oznacza, że nie będę mógł uzyskać pożyczki bez zaświadczenia o dochodach?

Bez oficjalnie potwierdzonych dokumentów wciąż masz szansę na uzyskanie pożyczki. Istnieją dwa ważne czynniki.

1.Historia kredytowa: jeśli często zaciągasz pożyczki (niekoniecznie w Szybka Gotówka) i spłacasz je na czas, możemy automatycznie wydać Ci pożyczkę bez sprawdzania dokumentów.

2. Scoring - automatyczne sprawdzanie wypłacalności klienta. W procesie analizy liczą się tysiące różnych czynników: wiek, stan cywilny, meldunek, stabilność finansowa. Uzyskanie kredytu zależy nawet od tego, czy posiadasz konto na portalach społecznościowych! Czym jest scoring w Szybka Gotówka i pod jakim względem sprawdzają klientów - czytaj w tym artykule.

Złożyć wniosek o pożyczkę

Otrzymać szybką pożyczkę bez odmowy: porady pożyczkobiorcy

Jesteś u nas po raz pierwszy? Udzielimy Ci kilka wskazówek, jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie szybkiej pożyczki online.

1. Zwiększ swoją zdolność kredytową . Jest na to kilka sposobów, które opisaliśmy w naszym ostatnim artykule.

2. Podaj prawdziwą informację. Nie warto celowo podawać nieprawidłowe dane w formularzu, łatwo można sprawdzić czy Ty celowo powiększyłeś kwotę zarobków lub ukryłeś coś innego.

3. Dokładnie wypełnij formularz. Zwróć szczególną uwagę na ten moment. Dosłownie błąd w numerze mieszkania może być przyczyną odmowy w uzyskaniu pożyczki przez Internet.

4. Zawsze bądź pod telefonem. Podczas rejestracji i złożenia wniosku, niezbędnym jest podanie aktualnego numeru telefonu oraz adresu mailowego, żeby nasze pracownicy w razie potrzeby mogli się z Tobą skontaktować. Jeśli nie odbierzesz 2 połączenia czy zignorujesz pismo - to może być odebrane jako rezygnacja z wniosku o pożyczkę.

5. Weź małą kwotę na krótki okres. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na szybszą akceptację pożyczki online.

Złożyć wniosek o pożyczkę

Jeśli masz jakieś pytania - zadaj je w komentarzu, a odpowiemy na nie w następnym artykule! Pamiętaj, że dla nowych klientów pierwsza pożyczka jest za darmo!

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: