Główna > Finanse > Mądry kredytobiorca > Szybka Gotówka zwiększa maksymalną kwotę pożyczki do 8000 złotych

Szybka Gotówka zwiększa maksymalną kwotę pożyczki do 8000 złotych

Duże pieniądze rozwiązują duże problemy
03.04.2019
149
Czas czytania -
1 min.

Istnieje stare powiedzenie: “Jeżeli problem można rozwiązać za pomocą pieniędzy, to nie jest to problem, tylko koszt”. Zespół Szybka Gotówka doskonale to rozumie. Dlatego zwiększyliśmy maksymalną kwotę pożyczki dla naszych lojalnych klientów do 8 000 zł.

Spośród 5 największych firm kredytowych tylko Szybka Gotówka udziela taką kwotę pożyczki. Teraz nasi lojalni klienci będą w stanie rozwiązać rozwiązać większe problemy finansowe za pomocą usług firmy. Sporządziliśmy listę najczęstszych problemów, które można rozwiązać za pomocą zwiększonej kwoty pożyczki.

Brakuje pieniędzy przed wypłatą

Według statystyk, co 10. mieszkaniec Polski co kilka miesięcy staje w obliczu faktu, że brakuje mu pieniędzy do wypłaty. I co zrobić w tym przypadku? Pożyczać pieniądze od przyjaciół i rodziny? Jest to długo i niezręcznie. W Szybka Gotówka potrzebną kwotę można otrzymać w ciągu 10-15 minut,nie wychodząc z domu.

Wybrać kwotę szybkich pieniędzy

Brakuje gotówki na zakup ubra

Zima to czas rabatów i wyprzedaży, kiedy ubrania na nowy sezon można kupić o 50% taniej. Brak gotówki nie jest powodem, aby przegapić możliwość kupić naprawdę tanie ubrania dobrej jakości. Wystarczy przejść do swojego Profilu i złożyć wniosek o pożyczkę w kilka kliknięć. Już dziś możesz dostać do 8000 zł. Tego wystarczy, aby odświeżyć garderobę całej rodziny.

Również stworzyliśmy specjalny rozdział dla naszych klientów z informacją o najlepszych rabatach i zniżkach w sklepach. Można go znaleźć na profilu klienta. Teraz nasi klienci nie muszą nawet marnować czasu na wyszukiwanie niskich cen na towary w swoim mieście. Wystarczy zalogować się do swojego profilu, później wybrać kategorię sklepów która Ci odpowiada, być może są to produkty lub kosmetyki, w razie gdy zabrakło pieniędzy można złożyć szybki wniosek o pożyczkę na żądaną kwotę i od razu wybierać się na zakupy.

Wziąć szybkie pieniądze!

Potrzebujesz pieniędzy na naprawę samochodu

Zima to okres ciągłego wydawania pieniędzy na samochód. Wypadki i przypadkowe uszkodzenia są prawdziwym problemem dla kierowców. Nie wspominając już o wymianę oleju, gumy i przeglądach technicznych. 8000 zł to nawet więcej niż potrzebujesz na naprawy awaryjne. Za te pieniądze można nawet kupić niedrogi używany samochód.

Wziąć szybkie pieniądze!

Pieniądze na wykończenie mieszkania

Remont mieszkania jest najbardziej nieprzewidywalną zjawiskiem na świecie. Nie udało się poprawnie obliczyć budżetu na naprawę, pracownicy zawiedli i wszystko musisz od nowa zaprojektować! W takich przypadkach należy zawsze kontaktować się z Szybką Gotówką. Nigdy Cię nie zawiedziemy.

Wziąć szybkie pieniądze!

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: