Promocje Avon - aktualne rabaty w sklepie

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Avon – Twój ambasador piękna

Avon to działająca do ponad 130 lat firma kosmetyczna, zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, opartą na marketingu wielopoziomowym. Produkty tej marki sprzedawane są  obecnie w 135 krajach na całym świecie.  Większość z nich przeznaczona jest dla kobiet, chociaż w ofercie  znaleźć można również kilka linii kosmetyków dla mężczyzn.

Avon wspiera potrzebujących

Marka dużą wagę przywiązuje do budowania pozytywnego wizerunku oraz angażowania się w sprawy społeczne. Aktywnie działa w obronie praw kobiet, walczy z przemocą domową i wspiera fundację Rak'n'Roll. Wpisuje się również w nurt eco, nie testując swoich produktów na zwierzętach.

Oferta Avon

Sklep Avon zajmuje się sprzedażą:

  • Kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała
  • Kosmetyków do pielęgnacji włosów
  • Perfum
  • Kosmetyków do makijażu

Wszystkie dostępne produkty można zobaczyć oraz zamówić na stronie internetowej lub u wyznaczonych w tym celu konsultantek.  Podczas zakupów warto zapytać o aktualne promocje i kody rabatowe. Zniżki w sklepie Avon można również śledzić na stronie www. Często pojawiają się tam także informacje bardzo atrakcyjne wyprzedaże Avon, umożliwiające zakup tańszych kosmetyków lub otrzymania dodatkowych produktów gratis.