Arrow

Promocje Avon - aktualne rabaty w sklepie

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DurationInDays}} dni

Avon – Twój ambasador piękna

Avon to działająca do ponad 130 lat firma kosmetyczna, zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, opartą na marketingu wielopoziomowym. Produkty tej marki sprzedawane są  obecnie w 135 krajach na całym świecie.  Większość z nich przeznaczona jest dla kobiet, chociaż w ofercie  znaleźć można również kilka linii kosmetyków dla mężczyzn.

Avon wspiera potrzebujących

Marka dużą wagę przywiązuje do budowania pozytywnego wizerunku oraz angażowania się w sprawy społeczne. Aktywnie działa w obronie praw kobiet, walczy z przemocą domową i wspiera fundację Rak'n'Roll. Wpisuje się również w nurt eco, nie testując swoich produktów na zwierzętach.

Oferta Avon

Sklep Avon zajmuje się sprzedażą:

  • Kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała
  • Kosmetyków do pielęgnacji włosów
  • Perfum
  • Kosmetyków do makijażu

Wszystkie dostępne produkty można zobaczyć oraz zamówić na stronie internetowej lub u wyznaczonych w tym celu konsultantek.  Podczas zakupów warto zapytać o aktualne promocje i kody rabatowe. Zniżki w sklepie Avon można również śledzić na stronie www. Często pojawiają się tam także informacje bardzo atrakcyjne wyprzedaże Avon, umożliwiające zakup tańszych kosmetyków lub otrzymania dodatkowych produktów gratis.

Chcesz więcej zniżek?

Uzyskaj wyjątkową możliwość i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach i najnowszych promocjach prawie we wszystkich sklepach w Polsce. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Po zalogowaniu się na profil klienta odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź teraz!