Promocje Carrefour Express - aktualne rabaty w sklepie

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Carrefour Express - wszyscy zasługujemy na najlepsze

Doskonale znana w Polsce sieć sklepów Carrefour to firma, która powstała we Francji w 1959 roku. Z miejscem i datą otwarcia związana jest również nazwa Carrefour, oznaczająca w narodowym języku twórców skrzyżowanie. Firma początkowo miała być krajowym biznesem założonym przez trzy rodziny.

Z czasem sieć sklepów urosła jednak do znacznie większych rozmiarów i dziś Carrefour to ponad 12 000 sklepów w 34 krajach na 4 kontynentach. Największą popularnością sklepy Carrefour Express cieszą się oczywiście we Francji, ale także we Włoszech (gdzie ich liczba jest największa), w Belgii oraz w Argentynie.

Carrefour Express - łatwe i szybkie zakupy

Twórcy sieci mają ciekawą koncepcję na prowadzenie działalności. Postanowili sklasyfikować sklepy należące do firmy Carrefour według ich wielkości oraz głównych założeń operacyjnych. Jedną z takich wersji jest Carrefour Express. Sklepy spod tego szyldu cechują się tym, że ich siedziby mieszczą się na mniejszej powierzchni i ich głównym celem jest dostarczanie klientom łatwego i szybkiego dostępu do produktów pierwszej potrzeby.

Carrefour Express w Polsce to obecnie ponad 600 sklepów osiedlowych, które znajdziemy także w mniejszych miejscowościach oraz na obszarach wiejskich. Tak dużą popularność w naszym kraju firma Carrefour zawdzięcza przede wszystkim sprawnym systemem franczyzowym oraz wysokiej jakości obsługą i świeżymi produktami spożywczymi.

Lokalne produkty i doskonałe promocje w Carrefour Express

Opisując działanie sieci, nie można nie wspomnieć o tym, że firma Carrefour jest jedną z najbardziej zaangażowanych marek w promowanie zdrowej żywności oraz Fair Trade. Carrefour Express to także miejsce, w którym wspomagani są lokalni rolnicy oraz dostawcy produktów. Firma od wielu lat prowadzi politykę, która ma na celu pomoc miejscowym firmom w nierównej konkurencji z największymi światowymi dostarczycielami produktów.

Sklepy Carrefour Express to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują szybkiego dostępu do wysokiej jakości produktów. Kuszące są również oferty rabatowe, które możemy znaleźć w gazetkach z promocjami. W Carrefour, w korzystnej cenie kupimy następujące towary:

  • Warzywa
  • Owoce
  • Pieczywo
  • Nabiał
  • Napoje smakowe

Więcej informacji o produktach w promocyjnej cenie możesz znaleźć w gazetkach promocyjnych. Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!