Promocje Carrefour Market

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Obniżki i promocje w Carrefour Market - Sprawdź aktualną ofertę!

Carrefour Market to jedna z największych sieci sklepów spożywczych i supermarketów nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Swoje początki firma datuje na lata 60 poprzedniego wieku, kiedy to trzy Francuskie rodziny postanowiły otworzyć pierwszy sklep na skrzyżowaniu ulic w Annecy we Francji. Wspominamy o tym, ponieważ to właśnie stąd wywodzi się nazwa sklepu, która tłumaczona jest jako skrzyżowanie.

Carrefour - marka globalna

Obecnie Carrefour to ponad 12 tysięcy sklepów spożywczych rozmieszczonych w wielu zakątkach świata. Sklepy operują w 34 krajach na 4 kontynentach. W Polsce liczba sklepów Carrefour sięga ponad 600 i z roku na rok rośnie. Powodem tego są bardzo korzystne warunki przyznawania franczyzy, dla wszystkich przedsiębiorców i osób, które chcą prowadzić sklep.

Carrefour Market to jedna z kilku wersji sklepów promowanych przez markę. Sklepy spod tego szyldu cechują się łatwością w dostępie do wszystkich produktów potrzebnych do codziennego funkcjonowania. Do głównych celów firmy należą takie założenia jak: stałe poprawianie jakości produktów, poszerzanie asortymentu, dostarczanie najwyższej jakości produktów przy zachowaniu rozsądnych cen oraz wspieranie lokalnych dostawców.

Wszystkie te wartości sprawiają, że sklepy Carrefour Market są jednym z częściej odwiedzanych przez Polaków sieciówek. Nie mniejszy wpływ na to mają także liczne promocje, o których można poczytać w gazetkach promocyjnych.

Świetne ceny i produkty organiczne

Największą zaletą sklepów Carrefour Market jest to, że klienci mogą znaleźć tam liczne produkty organiczne i bio w bardzo przystępnych cenach. Przykładami takich produktów są: ciastka owsiane, mąki kokosowe i amarantusowe, kawy mielone, zdrowe wersje słodyczy, makarony i wiele innych.

Z racji tego, że sklep Carrefour Market bardzo mocno wspiera produkty prozdrowotne oraz posiada w swoim asortymencie liczne produkty wegańskie i wegetariańskie, to sklepy należące do tej sieci będą idealnym wyborem wszystkich osób, które przywiązują dużą wagę do swojego zdrowia i spożywanych posiłków.

Do produktów, które dostępne są w Carrefour Market w najkorzystniejszych cenach, zaliczamy: słodycze, wędliny, owoce i warzywa, nabiał oraz kwiaty.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!