Promocje Jubilat - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Jubilat Dom Towarowy w Krakowie – tradycja, która zobowiązuje – sprawdź bony i rabaty!

Spółdzielnia Handlowa Jubilat działa w Krakowie od 1906 roku. Dzisiaj jest właścicielem 3 barów mlecznych oraz 18 sklepów i wielkopowierzchniowego Domu Towarowego w Krakowie, który na powierzchni aż 6 800 metrów kwadratowych oferuje szereg wysokiej jakości produktów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Oferta sklepów Jubilat dostępna jest na terenie Krakowa. Dom Towarowy wzbogacony jest o pasaż handlowy prywatnych sprzedawców, dzięki temu można kupić tam praktycznie wszystko, co jest potrzebne. 

Budynek, w którym mieści się główna siedziba spółdzielni Jubilat, stanowi nieodłączny element krajobrazu Krakowa – znajduje się on na rogu ulicy Zwierzynieckiej i alei Zygmunta Krasińskiego. Sklepy Jubilat w swoim asortymencie oferują wszystkie produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz artykuły dla domu. Natomiast w Domu Handlowym Jubilat kupimy:

  • Art. spożywcze, książki, dekoracje – parter
  • Kosmetyki i sprzęt AGD – I piętro
  • Odzież dziecięca, pościel, obuwie, pasmanteria, zegarki, biżuterię, miody, zioła – II piętro
  • Bielizna i konfekcja – III piętro.

W poszczególnych sklepach spożywczo-przemysłowych Jubilat systematycznie organizowane są promocje i rabaty. Oprócz tego warto sprawdzać na naszej stronie aktualne informacje o tym, kiedy odbędzie się najnowsza wyprzedaż w Jubilacie. Na naszej stronie sprawdzisz sezonowe zniżki w Jubilacie oraz aktualne promocje w sklepach Jubilat. Dzięki temu będziesz na bieżąco. A jeśli nie mieszkasz w Krakowie, ale planujesz wycieczkę do tego pięknego miasta, to również zobacz, jakie są aktualne rabaty w sklepie Jubilat i skorzystaj z możliwości zakupu wysokiej jakości produktów, w atrakcyjnej cenie, dostępnych w miejscu, które jest częścią historii Krakowa!