Promocyjne supermarketów Lewiatan

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Lewiatan - twój dobry sąsiad

Firma Lewiatan, która powstała w 1994 roku, początkowo była organizacją zrzeszającą kupców prowadzących własną działalność gospodarczą. Początkowo celem wspólnych działań było wspólne konkurowanie z wchodzącymi na polski rynek zagranicznymi firmami - sklepy Lewiatan otwierane były w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i innych wielkich miastach. Z czasem jednak organizacja zmieniła się w spółkę i zaczęła budować swoją pozycję na rodzimym rynku i tworzyć sieć sklepów na zasadzie franczyzy - również na wsiach i w mniejszych miejscowościach. Obecnie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów spożywczych w Polsce.

Wartościowy cel oraz świetne ceny - oferta Lewiatana

Obecnie sieć sklepów Lewiatan to jedna z największych firm franczyzowych w Polsce. Pod jej szyldem funkcjonuje już ponad 3200 sklepów oraz zatrudnionych jest około 25 000 pracowników.

Pomimo licznych na przestrzeni lat zmian w modelu funkcjonowania spółki, główne założenia pozostają niezmienne. Celem założycieli oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie Lewiatanem jest zapewnienie pomniejszym lokalnym kontrahentom swobodę w działaniu i ochronę przed nierówną konkurencją z międzynarodowymi sprzedawcami.

Lokalne produkty i marka własna

Firma Lewiatan kojarzona jest przede wszystkim z produktami najwyższej jakości, przystępnymi cenami oraz wspieraniem polskich przedsiębiorców, rolników oraz promowaniem lokalnych produktów. Jednym z głównych czynników, który pozwala marce na pozycję pośród czołowych polskich sprzedawców detalicznych, jest ciągłe stawianie na innowacje oraz oferowanie produktów dopasowanych do potrzeb rynku, oraz kupujących.

W sklepach spod szyldu Lewiatan dużą popularnością cieszą się marki własne. W głównej mierze są to artykuły spożywcze (np. soki, przetwory czy mąka) oraz artykuły przeznaczone do użytku domowego np. artykuły chemiczne i kosmetyki.

Promocje i oferty specjalne w Lewiatanie!

Ciekawą inicjatywą promowaną przez lokalne sklepy jest również karta Lewiatan, na którą klienci mogą zbierać punkty oraz wymieniać je na bony zakupowe. Poza tym Lewiatan to także bardzo atrakcyjne ceny oraz promocje, które znajdziemy w wydawanych cyklicznie gazetkach promocyjnych.

Lewiatan będzie idealnym wyborem dla osób, które szukają okazji do zakupów następujących produktów:

  • napoje,
  • pieczywo,
  • artykuły spożywcze,
  • słodycze,
  • nabiał,
  • owoce i warzywa.

Nie są to oczywiście jedyne dostępne dla klientów okazje. Więcej informacji o akcjach rabatowych można znaleźć w systematycznie aktualizowanych gazetkach promocyjnych.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!