Promocje Max Elektro - aktualne rabaty w sklepie

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Obniżki i promocje w Max Elektro - Sprawdź aktualną ofertę!

Max Elektro to sieć sklepów działające w branży RTV oraz AGD na terenie całej Polski. W ofercie sieci znajdziemy również szeroką ofertę sprzętu multimedialnego, a także IT. Sieć jaką swoją misję przyjęła dostarczenie najwyższej jakości produktów do klientów na terenie całego kraju i skutecznie zmierza w tym kierunku. Max Elektro to obecnie ponad 340 sklepów na terenie całej Polski. Wszystkie oferowane przez sklepy urządzenia to wysokiej jakości sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Teraz można kupić go taniej, ze specjalną gazetką promocyjną.

Produkty w Max Elektro

Sieć sklepów Max Elektro to ogromny wybór produktów wysokiej jakości, które pochodzą od renomowanych producentów. W swojej ofercie sklepy posiadają:

  • laptopy,
  • komputery,
  • sprzęt audio,
  • RTV,
  • AGD,
  • sprzęt kuchenny,
  • sprzęt multimedialny.

Co najważniejsze, oferta jest na tyle szeroka, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Produkty dostarczane są przez najlepsze marki elektroniczne na świecie, a także są w różnych cenach. To ogromny komfort, który doceniają klienci Max Elektro chętnie wybierając się tam na zakupy.

Gazetka promocyjna Max Elektro

Wypuszczana każdego miesiąca gazetka promocyjna Max Elektro pełna jest przecen, rabatów i atrakcyjnych wyprzedaży. W Max Elektro nieustannie można kupić wysokiej jakości sprzęt w niższej cenie. Co najważniejsze, promocje obejmują wszystkie kategorie produktów - od małego i dużego AGD jak lodówki, przez roboty kuchenne, laptopy, akcesoria i konsole, aż po sprzęt RTV. Wizyta i zakupy w Max Elektro to nie tylko gwarancja udanych zakupów, ale również szansa na spore oszczędności w portfelu. Kiedy szukać promocji, wyprzedaży i rabatów w Max Elektro? Tego dowiesz się z aktualnej gazetki promocyjnej.

Usługi dodatkowe sklepów Max Elektro

Jak na profesjonalistów w dziedzinie sprzedaży produktów RTV/AGD/IT przystało, Max Elektro oferuje swoim klientom ogromną liczbę dodatkowych usług. Podstawową z nich jest oczywiście transport zakupionego towaru do domu klienta. Dodatkowo skorzystać można z usług montażu, programowania, a także dedykowanego serwisu. Wszystko to sprawia, że zakupy w Max Elektro są jeszcze przyjemniejsze.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!