Promocje sieći sklepów Netto

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Obniżki i promocje w Netto - więcej za mniej

Sklep Netto przygotował atrakcyjne promocje dla swoich klientów. Ciesząca się ogromną popularnością sieć dyskontów, często zaskakuje konsumentów rabatami - nie inaczej jest tym razem. W najnowszej gazetce promocyjnej znaleźć można kilkadziesiąt produktów, w obniżonych cenach. Zniżki osiągają poziom nawet kilkudziesięciu procent! Sprawdź, jakie promocje przygotowała sieć sklepów Netto!

Sieć sklepów Netto - ceniona marka na europejskim rynku

Sieci sklepów Netto to globalna marka mająca swoje sklepy w czterech krajach - Szwecja, Dania, Niemcy oraz Polska. W Naszym kraju marka Netto pojawiła się w 1995 roku, kiedy to otwarto pierwszy sklep - obecnie jest ich ponad 300 na terenie całego kraju. Od momentu otwarcia, każdego dnia sklepy Netto dostarczają produkty najwyższej jakości oferowane w atrakcyjnych cenach. Zaufani dostawcy, szeroka gama produktów, a przede wszystkim wysoka jakość asortymentu - to cechy zapewniające sieci sukces na rynku. Dzięki promocyjnej gazetce, produkty w Netto można zakupić w jeszcze bardziej obniżonych cenach!

Korzystne rabaty w Netto

Atrakcyjne rabaty cenowe w Netto to regularnie odnawiana akcja promocyjna, w której na początku każdego tygodnia można znaleźć setki produktów w nowych cenach. W promocyjnej gazetce znaleźć można, nie tylko stałe produkty w obniżonych cenach, ale również asortymentowe nowości. Oferta Netto zawsze jest ściśle dopasowana do potrzeb klientów, a do tego idealnie wpisuje się w kalendarz proponując sezonowe artykuły. Jakie produkty są najczęściej objęte promocją?

  • wędliny,
  • nabiał,
  • owoce,
  • dania gotowe i garmażerka,
  • produkty sezonowe - lody, grille

Przecenione produkty!

Promocje cenowe w sklepach Netto dotykają wielu działów i dotyczą sklepów na terenie całego kraju. Akcje rabatowe umieszczane w gazetkach promocyjnych Netto to ogromna ilość obniżonych cen na produkty wysokiej jakości. Co najważniejsze, promocje dotyczą zarówno stałej oferty sieci, jak i produktów sezonowych lub tymczasowych. Oferty znajdujące się w gazetkach obowiązują przez tydzień i zmieniają się na początku kolejnego. Wiadomość ta ucieszy wszystkich robiących regularne zakupy w sklepach Netto, ponieważ dzięki rabatom mogą oni oszczędzać pieniądze!

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!