Promocje Odido - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Odido - miło na co dzień

Sieć sklepów Odido chętnie przygotowuje atrakcyjne promocje dla wszystkich swoich klientów. Co dwa tygodnie proponuje nową gazetkę promocyjną, w której znaleźć można kilkadziesiąt produktów jak świeże owoce, wysokiej jakości wędliny, przepyszne sery lub chrupiące pieczywo w obniżonych cenach. Obniżki cen sięgają nawet kilkunastu procent Sprawdź, z jakich promocji można skorzystać w sieci sklepów Odido!

Sieć sklepów Odido - zawsze blisko

Odido to Polska marka mająca swoje sklepy na terenie całego kraju. Obecnie jest ich ponad 2200 na mapie Polski, a w planach są kolejne otwarcia. Hasłem przewodnim sklepów jest “Od domu blisko”, a celem marki jest zawsze być blisko swoich klientów. Dlatego sklepy Odido powstają zarówno na wsiach, jak w mniejszych miasteczkach, oferując ich mieszkańcom produkty wysokiej jakości od lokalnych dostawców. Oferta sklepów Odido sprawia, że można kupić w nich zarówno drobne, brakujące produkty, jak i zrobić kompleksowe zakupy. Dzięki promocyjnej gazetce, produkty w Odido można zakupić w niższych cenach!

Rabaty w Odido

Atrakcyjne promocje cenowe w Odido to dwutygodniowa akcja, w której można znaleźć setki produktów w obniżonych cenach. Rabaty obejmują wszystkie działy sklepu, dlatego można przebierać w szerokim asortymencie, którego ceny obniżone są o kilkanaście procent. Promocje, na jakie produkty znajdziemy w Odido?

  • pyszne wędliny,
  • świeży nabiał,
  • sezonowe owoce,
  • chrupiące pieczywo

Przecenione produkty!

Rabaty cenowe w sklepach Odido spotkamy na wielu działach, a co najważniejsze w sklepach na terenie całego kraju. Atrakcyjne promocje umieszczane, co dwa tygodnie, w gazetkach promocyjnych Odido to ogromna ilość obniżonych cen na produkty wysokiej jakości. Rabaty obejmują, zarówno stałą ofertę wędlin, nabiału i pieczywa, jak i oferty sezonowe. W tych drugich znajdziemy tańsze akcesoria grillowe, owoce w obniżonych cenach, a także promocje na produkty alkoholowe. Wiadomość ta ucieszy wszystkich klientów, którzy sklep Odido mają “Od domu blisko”.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!