Promocje Rossmann - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Rossmann – pielęgnacja dla całej rodziny

Rossmann jest obecnie jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych, zlokalizowanych w całej Polsce sieci drogerii. Zaangażowanie wkładane w to, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby zarówno klientów jak i pracowników, stale poszerzać ofertę proponowanych produktów oraz dbać o ich jakość zostaje docenione. Dowodem na to może być fakt, że sieć Rossmann kilka razy z rzędu została zwycięzcą konkursu „Drogeria roku” i to w kilku różnych kategoriach.

Codzienne sprawy nie są im obce

Sklep Rossmann aktywnie angażuje się w działania społeczne i pomoc potrzebującym. Współpracuje m.in. z Polską Akcją Humanitarną oraz Fundacją TVN. Cyklicznie wspiera domy dziecka, a ostatnio ruszył z akcją pomocy kobietom zakładającym własny biznes.

Oferta Rossmann

Sklepy posiadają bardzo szeroki wybór kosmetyków zarówno do pielęgnacji, jak i makijażu, dopasowanych do potrzeb osób w różnym wieku. Oprócz tego, znaleźć można w nich:

  • Liczne akcesoria do pielęgnacji
  • Artykuły dla dzieci i niemowląt
  • Artykuły dla domu – środki czystości, drobne tekstylia, elementy dekoracyjne
  • Produkty dla zwierząt
  • Zdrową żywność

Najnowsze promocje w Rossmanie

Sklep Rossmann wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Można w nim kupić wiele niedrogich produktów. Na dodatkowe promocje i kody rabatowe mogą liczyć członkowie Klubu Rossmann oraz programu Rossnę uprawniającego do zniżki na artykułu dla niemowląt i małych dzieci. Zniżki w sklepie Rossmann można śledzić za pomocą aplikacji, gazetek dostępnych w sklepach lub na ich stronie www.