Promocje Selgros - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Selgros - przemyślane zakupy.

Sieć sklepów Selgros to sklepy oferujące hurtowe zakupy towarów dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Hurtownie wchodzą w skład niemieckiego holdingu Transgourmet, a ich polska centrala mieści się w Poznaniu.

To właśnie w Poznaniu otwarty został pierwszy obiekt Selgros Cash&Carry w 1997 roku. Po tym jak osiągnął szybki sukces, ciesząc się dużą popularnością wśród konsumentów, powstał kolejny sklep, tym razem w Warszawie. Prężnie rozwijająca się firma otwierała kolejne placówki na terenie kraju, a także coraz chętniej otwierała sklepy w różnych zakątkach Europy.

Obecnie Selgros posiada 18 oddziałów na terenie Polski. Sieć zatrudnia w nich ponad 4 tysiące osób, a także cieszy się ogromnym uznaniem wśród małych i dużych przedsiębiorców. Już teraz produkty w Selgros, możesz kupować taniej. Zajrzyj do gazetki promocyjnej!

Selgros - idealny adres dla przedsiębiorców.

Selgros to marka mająca swoje oddziały na terenie całego kraju. Odbiorcami brandu są przede wszystkim przedsiębiorcy, bez względu na wielkość ich firm. Produkty dla swojego biznesu znajdą zarówno mikro, jak i duzi przedsiębiorcy. To co wyróżnia hurtownie Selgrosu to ogromna powierzchnia sklepów, godziny otwarcia dostosowane do konsumentów, a przede wszystkim ogromna liczba produktów w atrakcyjnych. W ofercie sklepu znajdziemy produkty spożywcze i przemysłowe, między innymi: owoce i warzywa, świeże ryby, owoce morza, wysokiej jakości mięso, a nawet sprzęt RTV.

Promocje w Selgros

Atrakcyjne promocje cenowe w Selgros zbierane są do specjalnych gazetek promocyjnych. Można znaleźć w nich setki produktów, z wielu działów sklepu. To ogromna zaleta promocji w Selgros, obejmują one wszystkie działy sklepu. Promocje, na jakie produkty znajdziemy w Selgros?

  • wędliny,
  • nabiał,
  • owoce,
  • napoje,
  • RTV,
  • AGD,
  • ryby i owoce morza.

Przecenione produkty!

Rabaty cenowe w sklepach Selgros spotkamy na wielu działach, a co najważniejsze we wszystkich oddziałach marki na terenie całego kraju. Atrakcyjne promocje umieszczane w gazetkach promocyjnych Selgros to nie tylko ogromna ilość obniżonych cen na produkty wysokiej jakości, ale również niezliczone propozycje dla współpracy dla przedsiębiorców. Przeglądając gazetkę można trafić na wiele ofert, które odmienią Twój biznes.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!