Promocje Stokrotka - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Sprawdź aktualną ofertę w Stokrotce. Rób zakupy w promocyjnych cenach!

Market Stokrotka to ogólnopolska sieć sklepów, w których znajdziemy produkty  spożywcze oraz przemysłowe. Marka jest częścią Grupy Kapitałowej Emperia i powstała w 1994 roku w Lublinie. Od tego czasu skutecznie buduje swoją pozycję na rynku, jako sklepu, który jest zawsze blisko klientów, a dodatkowo posiada szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych cenach. Taka filozofia przekonała Polaków do zakupów w marketach Stokrotka, co pozwoliło szybko rozwijać się sieci. Obecnie na terenie całego kraju jest już ponad 400 sklepów marki - zlokalizowane są one zarówno w większych miastach, jak i małych miejscowościach. A teraz, dzięki specjalnym gazetkom promocyjnym, produkty w sklepach Stokrotka można kupować jeszcze taniej.

Niższe ceny w Marketach Stokrotka

Właściciele sklepów Stokrotka chętnie zaskakują swoich klientów atrakcyjnymi promocjami i obniżonymi cenami. W swojej gazetce promocyjnej zamieszczają stały zestaw promocji, które jest już dobrze znany klientom marki:

  • produkty za 1 grosz,
  • Specjał Tygodnia,
  • Oferty Na Czasie,
  • Strefa Juniora

Oprócz regularnych akcji lojalnościowych i promocyjnych, w marketach Stokrotka znaleźć możemy wiele krótkoterminowych zniżek na wybrane produkty.  To doskonała informacja, dla wszystkich regularnie robiących zakupy w sklepach sieci Stokrotka

Marki własne sieci Stokrotka

Sieć Stokrotka to również ogromna ilość marek własnych, które wyróżniają się wysoką jakością, a także niską ceną. Co ciekawe, Stokrotka umieszcza swoje marki własne na wielu sklepowych działach. Produkty sieci znajdziemy zarówno na półkach z artykułami spożywczymi, jak i przemysłowymi lub chemicznymi. Wśród produktów własnych Marketów Stokrotka znajdziemy:

  • produkty Delito - chemia gospodarcza, przekąski, inne produkty spożywcze.
  • TAK! - najtańsze produkty na półkach,
  • Home - produkty z kategorii ‘dla domu’

Przecenione produkty w gazetce promocyjnej Stokrotka!

Promocje cenowe w Marketach Stokrotka obejmują wiele działów i dotyczą sklepów na terenie całego kraju. Akcje rabatowe umieszczane w gazetkach promocyjnych Marketów Stokrotka to niezliczona ilość niskich cen na produkty wysokiej jakości. W ofercie znajdują się również produkty marek własnych.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!