Promocje Tesco Extra - aktualne rabaty w sklepie

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Najnowsze promocje Tesco Extra – wygodnie, świeżo i tanio!

Tesco Extra to wygodne i szybkie zakupy w niewielkich sklepach brytyjskiej sieci - posiada ona w Polsce ponad 450 sklepów o różnych powierzchniach. Pierwszy sklep Tesco otwarto w 1998 roku we Wrocławiu, a samo otwarcie przyciągnęło ponad 40 tysięcy ludzi. Sieć przez lata przyciągała klientów szerokim asortymentem, wysokiej jakości produktami, a także atrakcyjnymi cenami. Całodobowe sklepy Tesco Extra funkcjonują w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz kilku innych miastach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić szybkie zakupy, oszczędzając nie tylko czas, ale również pieniądze. Można ich oszczędzić jeszcze więcej, dzięki specjalnej gazetce promocyjnej Tesco Extra.

Extra asortyment, extra szybko

Na półkach sklepowych Tesco Extra znajdziemy najważniejsze produkty codziennego użytku. Swoje miejsce mają artykuły spożywcze, kosmetyki, chemie, książki, świeże warzywa i owoce, a nawet drobny sprzęt RTV i AGD. Wszystkie znajdujące się w sklepach sieci Tesco produkty cechują się wysoką jakością oraz świeżością - większość z nich pochodzi od lokalnych dostawców. Co jeszcze znajdziemy w Tesco Extra?

  • artykuły spożywcze,
  • chemia gospodarcza,
  • kosmetyki,
  • chrupiące pieczywo,
  • produkty marek własnych Tesco.

W odróżnieniu od hipermarketów i marketów, zakupy w Tesco Extra są szybkie i wygodne. Mniejsza powierzchnia sklepu sprawia, że najważniejsze artykuły są zawsze na wyciągnięcie ręki.

Program lojalnościowy ClubCard

Właściciele sieci sklepów Tesco Extra dbają o lojalność swoich klientów. Dzięki karcie ClubCard mogą oni zbierać punkty za zakupy, które następnie wymieniają na atrakcyjne rabaty, zniżki, a także promocyjne ceny. Robiąc regularne zakupy w Tesco Extra można liczyć także na nagrody oraz bony pieniężne do wykorzystania w sklepie. Wiele rabatów dla posiadaczy karty ClubCard znaleźć można w gazetce promocyjnej Tesco!

Gazetka promocyjna Tesco Extra!

W gazetce Tesco Extra znaleźć można wiele produktów wysokiej jakości w niskich cenach! Sieć posiada w swojej ofercie wiele stałych promocji jak np. “hit miesiąca”. Są to wybrane produkty, których cena została obniżona na cały miesiąc. To doskonała okazja do oszczędności podczas codziennych zakupów. W promocyjnej gazetce znajdują się rabaty i obniżki zarówno na stałą ofertę, jak i produkty sezonowe. Dzięki temu taniej można kupić także grille, mięsa, napoje, a także owoce.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!