Promocje Tesco Małe Hipermarkety - aktualne rabaty

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Sprawdź aktualną ofertę w Tesco Małe Hipermarkety. Rób zakupy w promocyjnych cenach!

Wywodząca się z Wielkiej Brytanii sieć małych Hipermarketów Tesco na dobre rozkochała w sobie Polaków. Jej początków szukać należy już w 1929 roku, ponieważ to właśnie wtedy otwarto pierwszy sklep pod tym szyldem. W Polsce marka dostępna jest od 1998, a małe hipermarkety Tesco znajdziemy w Poznaniu, Krakowie, czy też Warszawie. Są one idealną propozycją dla osób, chcących zrobić większe zakupy nie tracąc zbyt wiele czasu. Znajdziemy w nich przede wszystkim produkty codziennego użytku, jak artykuły spożywcze, czy też przemysłowo. Dzięki cotygodniowej gazetce promocyjnej, można je kupić w Tesco jeszcze taniej.

Duży asortyment w małym hipermarkecie

Tesco wyróżnia ogromna gama produktów. Na sklepowych półkach, tej brytyjskiej sieci sklepów, znajdziemy artykuły spożywcze, kosmetyki, chemie, książki, świeże warzywa i owoce, a nawet sprzęt RTV i AGD. Wszystkie produkty trafiające do sprzedaży cechują się wysoką jakością, a przy tym atrakcyjną ceną. Co więcej, sieć Tesco posiada rozbudowaną siatkę lokalnych dostawców - w całym kraju jest ich ponad 1500. To gwarancja otrzymania produktów zawsze świeżych oraz smacznych, pochodzących z lokalnych upraw i gospodarstw. Co jeszcze znajdziemy w małych hipermarketach Tesco?

  • artykuły spożywcze,
  • chemia gospodarcza,
  • kosmetyki,
  • artykuły samochodowe,
  • zeszyty, książki i artykuły biurowe.

Tesco - marki własne

Tesco wyróżnia się sporą liczbą marek własnych. Ich różnorodność sprawia, że każdy klient może wśród nich znaleźć coś dla siebie - w zależności, czy wybieramy wysoką jakość, czy też niską cenę. Produkty z szyldem Tesco znaleźć można na wielu działach sklepu. Dostępne są produkty spożywcze, chemia, kosmetyki, a nawet odzież. Jakie marki własne Tesco znajdziemy w małych hipermarketach?

 

  • Odzież F&F - własna marka odzieżowa dostępna w Hipermarketach Tesco.
  • Tesco finest - wyjątkowe smaki z całego świata (marka premium)
  • Tesco organic - produkty naturalne
  • Tesco Value - najtańsze produkty na półce

Gazetka promocyjna małego hipermarketu Tesco!

W gazetce promocyjnej małego hipermarketu Tesco znaleźć można wiele produktów wysokiej jakości! Szczególną uwagę warto zwracać na promocje oznaczone jako „hit miesiąca” - są to wybrane produkty dostępne w obniżonej cenie przez cały miesiąc. Najczęściej są to produkty sezonowe, jak np. grille, ryby, czy też warzywa. Gazetka promocyjna Tesco to również ogromna oferta promocyjna dla posiadaczy karty lojalnościowej ClubCard, a także informacje o konkursach czy specjalnych akcjach.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!