Promocje Żabka - aktualne rabaty w sklepie

Nie znaleziono akcji
Wystąpił błąd podczas ładowania listy sklepów

Zniżki w sklepach i supermarketach w kategorii "{{categoryName}}"

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DaysLeft}} dni

Żabka – mały wielki sklep!

Żabka to największa w Polsce sieć sklepów spożywczych działająca na zasadzie franczyzy. Firma została założona w 1998 r. przez Mariusza Świtalskiego, który jest również twórcą takich marek jak m.in. Biedronka. W roku 2017 sieć sklepów została przejęta przez Fundusz CVC Partners. Wraz z tą transakcją, wprowadzony został nowy model biznesowy, który stawia sobie na celu zapewnienie wygody oraz dostępności do świeżych produktów klientom o każdej możliwej porze. Teraz można kupować je jeszcze taniej, dzięki gazetce promocyjnej.

Dynamiczny rozwój Żabki wynikiem licznych innowacji

Czym najłatwiej podeprzeć komercyjny sukces sieci Żabka? Chociażby liczbami, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz wymagania konsumentów. Na terenie całej Polski znajduje się 5 635 sklepów oraz 3 895 franczyzobiorców. Dowodem zadowolenia klientów z wysokiej jakości produktów jest ogromna liczba klientów Żabki, która każdego dnia decyduje się na szybkie zakupy w zawsze dobrze zatowarowanych sklepach. Według szacunków opublikowanych przez samą firmę, każdego dnia zakupów w Żabkach dokonuje około 2 200 000 klientów.

Żabka to coś więcej niż łatwy dostęp do produktów

Początkowo kolejne sklepy spod szyldu marki Żabka były otwierane głównie w większych miastach. Dziś jednak, firma prowadzi liczne działania, których głównym celem jest dotarcie i zapewnienie najwyższej jakości produktów mieszkańcom mniejszych miejscowości oraz wiosek. Żabka to, niewątpliwie jedna z firm, która przewodzi w handlu detalicznym na polskim rynku. Potwierdza to bogata lista nagród, które każdego roku przyznawane są przez ekspertów, dostawców oraz klientów np. 'Retailer of the Year 2018' , Innowator Rynku Spożywczego roku 2018 oraz Market Roku 2018 Najbardziej Innowacyjny Koncept Handlowy.

Poza łatwym dostępem, jakością produktów oraz wysoką jakością obsługi, Żabka to także cała gama innych udogodnień. W każdym punkcie sprzedaży, klienci poza dokonaniem zakupów mają możliwość skorzystania z usług pocztowych, zakupu ciepłych przekąsek lub kawy w Żabka Café oraz spróbować swojego szczęścia w loterii Lotto.

Promocje i ceny w Żabce

Z punktu widzenia codziennych klientów najważniejsze są jednak świetne ceny oraz promocje, które znajdziemy w cyklicznie wydawanych gazetkach. Sklepy Żabka to głównie produkty spożywcze oraz szybkie przekąski, które idealnie nadają się do zjedzenia „na biegu”. Jakie promocje znajdziemy w żabce?

  • tańsze pieczywo,
  • kawa za złotówkę,
  • wielosztuki - kupując kilka sztuk otrzymujemy niższą cenę,
  • promocje sezonowe.

Żabka to także sklep, który znany jest z długich godzin pracy oraz wysokiej jakości alkoholu w przystępnych cenach. To właśnie tak bogata oferta sprawiła, że sklepy Żabka w ostatnich latach stały się tak popularną w naszym kraju marką.

Informacje o promocjach w sklepie udziela Szybka Gotówka - serwis, w którym można uzyskać wygodną pożyczkę na zakupy!