Arrow

Promocje Ziko Dermo - aktualne rabaty

{{promotion.Name}}
({{promotion.DateFrom | date}} - {{promotion.DateTo | date}})
 
Pozostało {{promotion.DurationInDays}} dni

Ziko Dermo. Kupuj markowe dermokosmetyki po atrakcyjnych cenach!

Polska sieć drogerii (i aptek) Ziko Dermo powstała w Krakowie w 2005 roku. Od tego czasu marka rośnie w siłę, a jej zoptymalizowana oferta obejmuje niezwykle bogaty asortyment, który jest dostępny w kilkudziesięciu oddziałach, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zakupy w Ziko Dermo można również robić za pośrednictwem Internetu. Oferta Ziko Dermo obejmuje wysokiej jakości dermokosmetyki i kosmetyki apteczne, szerokiej gamy preparaty pielęgnacyjne do ciała oraz w przypadku Aptek Ziko również produkty farmaceutyczne, takie jak m.in.: witaminy, suplementy, leki oraz akcesoria higieniczne, pielęgnacyjne itd. Sieć Ziko dzieli swoją ofertę produktową na kilka kategorii, do których należy:

  • Ziko Apteka
  • Ziko Optyk
  • Ziko Dermo

Kosmetyki i preparaty pielęgnacyjne dostępne w Ziko Dermo to asortyment od renomowanych i znanych marek, charakteryzujących się produkcją wysokiej jakości kosmetyków, takich jak Vichy, SVR, Green Pharmacy, Elancyl, Emolium, Dr Irena Eris, Avene, Bioderma, A-Derma, Basic Lab i wielu innych. Posiadacze karty stałego klienta Ziko Dermo mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty. O aktualnych promocjach w ofercie kosmetyków marka informuje poprzez gazetki Ziko Dermo. Na stronie Szybkiej Gotówki można śledzić aktualne promocje w Ziko Dermo. Wyprzedaże i rabaty oraz sezonowe zniżki w Ziko Dermo pozwalają bowiem na zakup kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie przegap okazji i kupuj wysokiej jakości produkty w niższych cenach!

Chcesz więcej zniżek?

Uzyskaj wyjątkową możliwość i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach i najnowszych promocjach prawie we wszystkich sklepach w Polsce. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej. Po zalogowaniu się na profil klienta odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdź teraz!