Główna > Wiadomości > Zniżki i bonusy > Szybka Gotowka uruchomiła Koło Fortuny

Szybka Gotowka uruchomiła Koło Fortuny

16.07.2019

Szybka Gotówka uruchomiła wygodną dla każdego uczestnika loterię Koło Fortuny, która pozwala klientom zaoszczędzić do 70% na kredytach. Tylko klienci, którzy ściśle monitorują wiadomości naszej firmy, mają możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czym jest Koło Fortuny?

Podczas akcji każdy klient Szybkiej Gotówki może uzyskać dostęp do loterii Koło Fortuny. To improwizowane koło, które gwarantuje, że otrzymasz od 5% do 70% zniżki na pożyczkę.

Koło Fortuny Szybka Gotówka

W sumie otrzymasz 3 próby uzyskania zniżki. Oznacza to, że jeśli nie jesteś zadowolony z wielkości rabatu, który otrzymałeś, możesz spróbować szczęścia jeszcze kolejne 2 razy. Jednak pamiętaj - loteria wyklucza możliwość skorzystania z poprzedniej zniżki, jeśli próbowałeś ponownie obrócić koło.

Koło Fortuny Szybka Gotówka

Jak uzyskać dostęp do Koła Fortuny?

Każdy klient podczas akcji otrzymuje osobisty link do strony z Kołem Fortuny. Można go otrzymywać za pomocą wiadomości e-mail (po zapisie na wiadomości mailingowe od naszej firmy) lub po wspomnieniu o naszej stronie w sieciach społecznościowych.

W akcji mogą brać udział wyłącznie klienci firmy zarejestrowani na stronie. Nowi klienci Szybkiej Gotówki mogą nie tylko wziąć udział w loterii, ale także otrzymać pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo!

Uzyskaj pożyczkę

Oceń ten artykuł:

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Przydatne artykuły