O NAS

Szybka Gotówka - to zespół profesjonalistów, który jak nikt inny wie, że życie bywa nieprzewidywalne i niezaplanowane wydatki mogą pojawić się w każdej chwili, dlatego ważne jest, aby mieć pod ręką sprawdzonego i zaufanego pożyczkodawcę, który będzie gotów udzielić wsparcia finansowego w kilka minut i na korzystnych warunkach. Platforma Szybka Gotówka już od 6 lat pomaga swoim klientom uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, dzięki którym popularne „chwilówki” zyskują zupełnie nową jakość.

Media
o nas

Dlaczego my

Szybka Gotówka to firma nastawiona na realizację wysokiej jakości usług pożyczkowych, dzięki którym klienci mogą szybko i bez problemu uzyskać środki na finalizację swoich planów. W tym celu wykorzystujemy najnowsze technologie internetowe, dzięki którym pożyczka przez Internet jest szybka, prosta i wygodna.

Dla nowych klientów

do 5 000 zł
Decyzja pożyczkowa w 1 minutę
Wygodne warunki pożyczkowe
Weź swoją pożyczkę

Dla stałych klientów

do 20 000 zł
Regularne promocje i kody rabatowe
Decyzja pożyczkowa w 1 minutę
Weź swoją pożyczkę

Nasze osiągnięcia w liczbach

Ponad

1 milion

zadowolonych
klientów

Ponad

50%

klientów zostało naszymi
stałymi klientami

Ponad

6 lat

doświadczenia

Opinie klientów

04.12.2023
Ddzieliłi pożyczke, mimo że konieczne było podanie numeru PESEL i danych osobistych. Choć procedura ta nie była komfortowa, to zrozumiała ze względów bezpieczeństwa. Pożyczka szybka i skuteczna, choć z pewnym dyskomfortem. Adam K.
27.11.2023
Firma Szybka Gotówka to naprawdę dobre miejsce, jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej. Obsługa jest szybka i uprzyjemniająca, a pracownicy są pomocni. Polecam! Iwona K.
19.08.2023
Szybko sprawnie Bartłomiej F.
23.05.2023
jestem bardzo zadowolona z korzystania z Państwa usług. mariola w.
13.01.2023
ok Sławomir P.
27.12.2022
Wszystko ok Katarzyna K.
17.12.2022
Pozyczka przyznana dosyć szybko, bez zbędnych formalności , nawet w weekend.pieniądze przeważnie w góra 15 min na koncie, 1 pozyczka jest darmowa jak w ofercie ,potem co prawda nie jest tu tanio ale koszty są przejrzyste wiadomo co się akceptuje adam m.
17.12.2022
Nagła sytuacja życiowa i pomoc finansowa została zrealizowana przez "Szybką Gotówkę", gdzie w moim przypadku szybka akceptacja wniosku była kluczowa. Dziękuję bardzo i polecam. Beata R.
16.12.2022
Bardzo dobra firma polecam Agnieszka B.
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł