Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
21.09.2024
RRSO
145%
Główna > Darmowa pożyczka

Darmowa pożyczka 

Pożyczanie pieniędzy zwykle wiąże się z kosztami. Poza spłatą zadłużenia zwykle płaci się odsetki – jest to opłata pobierana przez pożyczkodawcę za umożliwienie korzystania z pożyczki. Jeśli możesz skorzystać z pierwszej pożyczki online za darmo, pomoże Ci to zaoszczędzić pieniądze.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Darmowa pożyczka w Szybka Gotówka 

Jeśli jesteś naszym klientem po raz pierwszy, to Twoja pierwsza pożyczka do 15 000 złotych jest u nas darmowa. Bez kosztów administracyjnych, bez odsetek i bez ukrytych opłat.

Darmowa pożyczka w Szybka Gotówka daje możliwość szybko pożyczyć pieniądze, aby móc stanąć na nogi. Spłata jest przystępna, nie ma żadnych opłat ani należności i jest o wiele tańsza niż pożyczka ratalna. Jeśli masz problemy z wiązaniem końca z końcem, zapoznaj się z informacjami o darmowej pożyczce, które mogą Ci pomóc. 

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Czy pożyczka 0 procent to dobry pomysł?

Darmowa pożyczka pozwala na dokonanie dużego zakupu od razu, a następnie spłacenie go bez odsetek przez określony czas. Tego rodzaju pożyczki zostały zaprojektowane, aby pozwolić klientom na zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli będą z nich korzystać w sposób odpowiedzialny. 

Ogólnie rzecz biorąc, darmowe pożyczki online są dobrym pomysłem, jeśli jesteś pewien, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę w określonym czasie. Ale jeśli ciągle zmagasz się z rachunkami i często spóźniasz się z płatnościami, możesz się poślizgnąć i ponieść koszty związane z opóźnieniami w spłacie.

Nie oznacza to, że nie powinieneś skorzystać z możliwości uzyskania darmowej pożyczki. Ale zanim zaciągniesz pożyczkę 0 procent, wiedz, na co się decydujesz.

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Darmowe pożyczki online – jak to działa?

Pierwsza pożyczka za darmo pozwala Ci pożyczyć nawet do 15 000 zł na opłacenie podstawowych wydatków. Spłaty są przystępne, a okres kredytowania wynosi od 30 do 65 dni. Najlepsze jest to, że nie zapłacisz żadnych odsetek, opłat ani prowizji. Spłacasz tylko tyle, ile pożyczyłeś.

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczka 0 procent to taka, w której należy spłacić jedynie kwotę pożyczki, pod warunkiem, że pożyczkobiorca dotrzyma sztywnego terminu, w którym całe saldo musi zostać uregulowane. Niedotrzymanie terminu wiąże się z koniecznością zapłacenia odsetek.

Czy możesz otrzymać pożyczkę za darmo?

Jeśli dokonujesz płatności na czas i w całości, darmowa pożyczka może pomóc Twojej zdolności kredytowej, ponieważ Szybka Gotówka odnotowuje Twoją pozytywną historię płatności. Ale jeśli dokonujesz opóźnionych płatności lub całkowicie je pomijasz, spodziewaj się negatywnego wpływu na Twoją zdolność kredytową.

Przed poznaniem zalet pożyczki z zerowym oprocentowaniem, należy sprawdzić, czy spełniasz warunki. Ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć dobrą zdolność kredytową, aby otrzymać pożyczkę 0 procent. Jeśli nie masz zdolności kredytowej, Twoje szanse na uzyskanie pożyczki z zerowym oprocentowaniem są niewielkie.

Finansowe sytuacje kryzysowe występują na wielu płaszczyznach i w różnych rozmiarach. Być może zepsuł Ci się samochód, a koszty napraw, które musisz wykonać, aby przywrócić go do sprawności, są wysokie. Inne nagłe potrzeby finansowe mogą wynikać z utraty pracy, choroby, pogrzebu lub innych niespodziewanych okoliczności. Jeśli stoisz w obliczu jednej z tych sytuacji i nie masz wystarczających oszczędności, aby przez nią przejść, potrzebujesz szybko pożyczyć pieniądze, darmowa pożyczka w Szybka Gotówka pomoże Ci pokryć koszty. 

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Darmowa pożyczka – pytania i odpowiedzi

Kto może skorzystać z pożyczki 0 procent?

Z pożyczki może skorzystać każdy, kto jest naszym klientem po raz pierwszy i jest pełnoletnim obywatelem Polski. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową lub aplikację i złożyć wniosek o pożyczkę, który zajmuje do 5 minut.

Czy warto skorzystać z darmowej pożyczki?

Pożyczka 0 procent może być cennym narzędziem finansowym - ale tylko wtedy, gdy korzystasz z niej w sposób odpowiedzialny.

Jak działają darmowe pożyczki online?

Darmowa pożyczka to taka, w której płacisz wyłącznie za to co pożyczyłeś, pod warunkiem, że dotrzymasz odpowiedniego terminu, do którego się zobowiązałeś.

Czy uzyskanie pożyczki jest proste?

Uzyskanie pożyczki w Szybka Gotówka jest proste. Wystarczy, że wybierzesz kwotę pożyczki, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, a kilka kroków później będziesz miał swoją gotówkę.

Odpowiedzi na pozostałe Twoje pytania, które mogą się pojawić w trakcie ubieganie się o pożyczkę możesz znaleźć tutaj

Podsumowując, dzięki Szybka Gotówka, możesz uzyskać darmowe wsparcie finansowe w zaledwie kilka kliknięć. Wystarczy 5 krótkich kroków

  • Wejdź na naszą stronę czy otwórz aplikację mobilną Szybka Gotówka 
  • Wybierasz kwotę i okres pożyczki 
  • Wypełnij krótki wniosek 
  • Zweryfikuj dane osobowe i konto bankowe 
  • Otrzymaj gotówkę w niecałe 15 minut. 

 

Nie lubisz przepłacać i doceniasz promocje? Dobrze trafiłeś!  Skorzystaj z naszej usługi Cashback i zyskuj do 20% od wydanych pieniędzy! Więcej promocji możesz znaleźć na naszej stronie w Strefie Klienta 

Zależy nam również na tym, żebyś mógł podnieść poziom swojej świadomości finansowej i zdobyć nową wiedzę na temat finansów, Oprócz wsparcia finansowego, na stronie  FinHacki  znajdziesz sporo przydatnych i ciekawych artykułów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Doładuj portfel i uzbrój się w wiedzę! A gdybyś wolał kontakt osobisty w sprawie pożyczki - prosimy o kontakt! Chętnie Ci doradzimy i udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!