Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
16.06.2024
RRSO
145%
Główna > Pożyczka na telefon

 

Pożyczka na telefon od Szybka Gotówka – dzwonisz i masz!

Pożyczanie pieniędzy za pośrednictwem krótkiej rozmowy telefonicznej to niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki takiej formie pożyczkowania zyskujemy nieograniczony internetem dostęp do pieniędzy. Szybka Gotówka nie zapomniała o pożyczce na telefon. Dla stałych klientów dostępna jest również szybka pożyczka przez telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer 22 873 80 73 i złożyć dyspozycję o pożyczkę, a konsultanci złożą wniosek pożyczkowy. Wszystko odbywa się równie szybko, jak przez internet – a nawet szybciej! Usługa ta jest jednak dostępna tylko dla osób już zarejestrowanych w systemie pożyczkowym Szybkiej Gotówki. Dlatego warto to zrobić jak najszybciej! Zyskujemy w ten sposób dodatkowy kanał łączności i możliwość wzięcia ekspresowej pożyczki online nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do Internetu.

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Szybka pożyczka na telefon 24 godziny na dobę – kasa jest zawsze tam, gdzie Ty!

Ekspresowa pożyczka na telefon 24 to niezwykle prosta forma pożyczania. Cały proces pożyczkowy odbywa się za pośrednictwem telefonu. Jeśli potrzebujemy pożyczki przez telefon i posiadamy profil klienta Szybkiej Gotówki, musimy jedynie zadzwonić na numer Biura Obsługi Klienta +48 22 873 80 73. W trakcie rozmowy telefonicznej podajemy konsultantowi wszystkie niezbędne informacje, takie jak kwota pożyczki oraz termin jej spłaty. Konsultant złoży wniosek w naszym imieniu do systemu pożyczkowego. W ten sposób pieniądze znajdą się ekspresem na naszym koncie. Cała rozmowa o pożyczkę trwa chwilę, a za sprawą przelewów BlueCash pożyczki przelewane są natychmiast, bo usługa ta działa przez całą dobę.

Jakie kwoty i terminy spłaty mają pożyczki na telefon od Szybkiej Gotówki?

Pożyczka przez telefonPodobnie jak w przypadku pozostałych pożyczek od Szybkiej Gotówki i w tym przypadku nasi klienci mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne kwoty pożyczek oraz korzystny okres ich spłaty. Pożyczka na telefon jest jednak jeszcze atrakcyjniejsza, ponieważ daje dostęp do pełnej wysokości pożyczanych kwot, która dla nowych klientów jest z reguły niższa. Stałym klientom pożyczamy bowiem od 300 do 15 000 zł. To jednak nie wszystko. Istnieje grupa klientów, którzy mogą spłacić pożyczkę niemalże natychmiast, co w przypadku wielu pozabankowych firm pożyczkowych nie jest możliwe. U nas jednak tak. W Szybkiej Gotówce można spłacić całą kwotę pożyczki już następnego dnia po jej otrzymaniu!

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Pożyczki przez telefon – pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, które mogą pojawić się u klientów, korzystających lub zamierzających skorzystać z pożyczki przez telefon Szybka Gotówka. Postaramy się wyjaśnić najczęściej spotykane nieporozumienia.

Kto może skorzystać z pożyczki przez telefon?
Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.
Kiedy warto skorzystać z pożyczki przez telefon?
Pożyczka pozabankowa jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla klientów, którzy: decydują się na zaciągnięcie większej kwoty pieniędzy, mają trudny okres życiowy, planują większe zakupy lub remont, stracili stałe źródło dochodu.
Na jaki okres najlepiej zaciągnąć pożyczkę?
Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.  Jeżeli uważasz, że będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązanie w  mniejszym okresie niż 65 dni, to warto spróbować wnioskować o krótszy termin w celu unikniknięcia dodatkowych kosztów. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zwrócić pieniądze w tym czasie, to lepiej zaciągnąć pożyczkę na dłuższy okres.
Czy pożyczka przez telefon jest droga?
Jeżeli chodzi o koszty odsetek, to oczywiście są one naliczane codzienne. Przykładowo: ubiegając się o pożyczkę w wysokości 1000 zł  koszt prowizji od pożyczki na 65 dni to 289,90 zł, a koszt odsetek - 16,90 zł. Czyli całkowita kwota do zapłaty to - 1308,80 zł. Z pewnością nie jest to zbyt wysoka cena za taki okres korzystania z pożyczki.