Główna > Wiadomości > Informacje o firmie > Wybierz bohatera firmy Szybka Gotówka – Pana Szybczyka

Wybierz bohatera firmy Szybka Gotówka – Pana Szybczyka

23.10.2019

Szybka Gotówka ciągle się powiększa. Obecnie firma rozpoczęła oficjalne wybory głównego bohatera Szybkiej Gotówki – Pana Szybczyka. Już teraz wszyscy chętni mogą wziąć udział i zagłosować na ulubioną postać.

Wśród chętnych dołączyć do grona rodziny Szybka Gotówka znajdują się: Pan Bateryjka, który szybko doładuje każdy portfel, Pan Jednorożec, który przyciąga pozytywną energię, Pan Smok, który wykazuje się wyjątkowym poczuciem humoru oraz Pan Krasnoludek, który umie oszczędzać pieniądze z głową.

Główną misją przyszłego Pana Szybczyka będzie troska o klientów Szybka Gotówka oraz przekazywanie im wszelkich bieżących informacji.

Już lubimy każdego z bohaterów, ale musi z nami pozostać tylko jeden z nich. Nie umiemy dokonać tego wyboru samodzielnie, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy. W podziękowanie za każdy głos nasi bohaterowi przygotowali niesamowite prezenty, które na pewno się przydadzą każdemu.

Żeby oddać swój głos na jednego z kandydatów, musisz się przyjrzeć bliżej każdemu z nich i podjąć decyzję odnośnie tego, kto najbardziej Ci się podoba. Następnie należy zaznaczyć checkboxa przy jego zdjęciu. Prezent będzie dostępny od razu po wysłaniu głosu za wybranego bohatera.

Życzymy powodzenia każdemu z kandydatów!

Oceń ten artykuł:
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł