Główna > Wiadomości > Informacje o firmie > Szybka Gotówka poinformuje klientów o zniżkach we wszystkich głównych sieciach handlowych

Szybka Gotówka poinformuje klientów o zniżkach we wszystkich głównych sieciach handlowych

11.07.2019

Przewodnik po rabatach — to nowa interesująca funkcja, któa jest dostępna dla klientów Szybka Gotówka. Dzięki tej usłudze możesz śledzić wszystkie zniżki w Polsce, wybierając interesujące dla Ciebie miasto, kategorię produktu, sklep. Aby nie przegapić korzystnej oferty, Szybka Gotówka poinformuje klientów o największych rabatach w sklepach będących przedmiotem zainteresowania oraz w danej kategorii towarów.

Co to jest przewodnik po zniżkach?

Przewodnik po zniżkach od Szybkiej Gotówki — to wszystkie dostępne oferty promocyjne sklepów w Twoim mieście i całej Polsce. Nie musisz już śledzić zapasów każdego sklepu, zbierając katalogi, subskrybując biuletyn i instalując różne aplikacje. Wszystkie ulotki reklamowe są gromadzone w jednym miejscu.

Przewodnik po zniżkach można znaleźć na swoim koncie na stronie Szybka Gotówka.

Przewodnik po zniżkach

Jak otrzymywać wiadomości o zniżkach we wszystkich głównych sieciach handlowych?

Klienci Szybkiej Gotówki mogą otrzymywać powiadomienia o największych rabatach w sklepach w Polsce. Ta funkcja nie jest włączana automatycznie. Możesz ją aktywować w następujący sposób:

1. Przejdź do swojego profilu osobistego i otwórz kartę „Przewodnik po zniżkach”. Po lewej stronie zobaczysz ikonę, w którą klikając możesz skonfigurować powiadomienia, które chcesz otrzymywać.

Profil osobistego

2. Teraz możesz skonfigurować newsletter, który chcesz otrzymywać:

  • wybierz dzień tygodnia, w którym wygodnie jest Ci otrzymywać oferty promocyjne;
  • wybierz miasto, w którym mieszkasz (i w którym dokonujesz zakupów);
  • zaznacz kategorie produktów, które Cię interesują.

Newsletter

3. Nie zapomnij zapoznać się z Polityką prywatności. Kliknij przycisk „Subskrybuj” i oczekuj na pierwszy list z najlepszymi ofertami promocyjnymi w Twoim mieście.

Pełną informację o zniżkach i promocjach możesz znaleźć w przewodniku po zniżkach.

Oceń ten artykuł:
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł