Główna > Finanse > Rabaty i oferty > Kod promocyjny dla każdego

Kod promocyjny dla każdego

Jak uzyskać kod promocyjny od Szybkiej Gotówki?
03.07.2019
397
Czas czytania -
3 min.

Decydując się na wykorzystanie szybkiej pożyczki od Szybkiej Gotówki, dostajesz nie tylko pieniądze, ale też cały pakiet dodatkowych usług, zwany Programem Lojalnościowym, który jest dostępny dla każdego klienta naszej firmy. Obejmuje on kody promocyjne, które umożliwiają uzyskanie pożyczki z dużym rabatem. Przeczytaj o nich (i nie tylko) w naszym artykule.

Czym jest program lojalnościowy?

Program lojalnościowy dla klientów firmy Szybka Gotówka pozwala nie tylko na uzyskanie kredytu w najkrótszym możliwym czasie, w dogodny dla nich sposób, ale także służy do uzyskania atrakcyjnych ofert, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze i pożyczyć fundusze znacznie taniej niż w innych organizacjach.

Czym jest program lojalnościowy

Dla stałych klientów Szybkiej Gotówki dostępne są następujące oferty:

  1. Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, ale nie masz dostępu do Internetu — nie ma problemu. Stali klienci mogą składać wnioski za pośrednictwem wiadomości SMS lub rozmowy telefonicznej.
  2. Dla pierwszych użytkowników aplikacji Szybka Gotówka mamy prezent — do 10% zniżki na każdą pożyczkę! Możesz pobrać aplikację w Google Play.
  3. Uzyskanie pożyczki co 30 dni, a następnie zwracanie pieniędzy na czas — wówczas co piąta pożyczka będzie otrzymywana za darmo.
  4. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujesz 40 złotych na koncie bonusowym.
  5. Zniżka osobista — kody promocyjne. Skupimy się na nich bardziej szczegółowo.

Więcej o programie lojalnościowym możesz przeczytać tutaj.

Wziąć pożyczkę

Czym jest kod promocyjny i jak go uzyskać?

Kod promocyjny to zniżka na prowizję od pożyczki. Każdego dnia nasi menedżerowie generują dla Ciebie dziesiątki kodów promocyjnych, dzięki którym możesz uzyskać pieniądze nie tylko szybko, ale także tanio.

Czym jest kod promocyjny i jak go uzyskać

Jaką zniżkę można uzyskać za pomocą kodu?

Wielkość rabatu waha się od 5% do 100%. Zależy to od różnych czynników: przyczyny (święto lub konkurs), miejsca, w którym zostaje zamieszczony kod promocyjny, lojalności klienta.

Ile razy można wykorzystywać kod promocyjny?

Możesz użyć kodu promocyjnego tylko raz. Jego działanie może być ograniczone: tylko jeden dzień lub kilka miesięcy — dodatkowo klienci są o tym informowani.

Kto może uzyskać kod promocyjny?

Każdy klient Szybkiej Gotówki może otrzymać kod promocyjny. Niektóre z nich wysyłamy indywidualnie, a niektóre są w domenie publicznej: na stronie internetowej lub na stronach w sieciach społecznościowych.

Nie mogą skorzystać z kodów promocyjnych wyłącznie nowi klienci, ponieważ mamy dla nich stałą ofertę — pierwsza pożyczka wynosi do 6000 złotych za darmo! Po uzyskaniu i spłacie pierwszej pożyczki mogą korzystać ze wszystkich usług dla stałych klientów, w tym kodów promocyjnych.

Jak często można uzyskiwać kody promocyjne?

Rozumiemy, że nasi klienci wydają najwięcej pieniędzy na święta: Boże Narodzenie, Wielkanoc lub Dzień Matki. Aby obniżyć koszty, tworzymy wakacyjne kody promocyjne, które pozwalają uzyskać nawet 50% zniżki na kredyt.

I nie zapominamy o największej wyprzedaży roku — na przykład Czarnym Piątku. W tym czasie Polacy dokonują największych zakupów. Dzięki kodowi promocyjnemu można zaoszczędzić nie tylko na zakupach, ale także na pożyczce.

Ponadto klienci, którzy regularnie korzystają z usług Szybkiej Gotówki, otrzymują kody promocyjne jako bonus kilka razy w miesiącu.

Po dołączeniu do klubu stałych klientów, automatycznie bierzesz udział w akcji „Koło Fortuny” - raz na 2 tygodnie możesz wygrać zniżkę na pożyczkę do 70%, obracając Koło Fortuny. Możesz dowiedzieć się o tej promocji jeśli zasubskrybujesz nasz newsletter.

Chcesz jeszcze więcej kodów promocyjnych? Na naszych stronach w sieciach społecznościowych od czasu do czasu organizujemy konkursy, gdzie nagrodą może być kod promocyjny na zniżkę do 100% lub karty rabatowe, akcesoria itp.

Gdzie uzyskać kod promocyjny?

Istnieje kilka sposobów uzyskania specjalnej oferty:

  • czytaj nasz blog FinHacki — kilka razy w miesiącu umieszczamy kody promocyjne w naszych artykułach;
  • Śledź nas na portalach społecznościowych — oprócz kodów promocyjnych otrzymasz wskazówki, gdzie szukać zniżek, a także wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci zaoszczędzić lub zarobić;
  • Zapisz się do naszego newslettera, aby nie przegapić kolejnego kodu promocyjnego.

Bycie klientem Szybkiej Gotówki jest niesamowitą przygodą! Dołącz do nas i uzyskaj specjalne oferty.

Wziąć pożyczkę

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: