Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.07.2024
RRSO
145%
Główna > Mikropożyczka

Mikropożyczki przez internet do 15000 zł

Oferowane przez Szybką Gotówkę mikropożyczki przez internet są najprostszym i najszybszym rozwiązaniem problemów finansowych. Co istotne, świetnie nadają się nie tylko dla prywatnych osób, ale także dla firm. Na atrakcyjność naszych mikropożyczek wpływa nie tylko duży zakres dostępnych kwot: od 400 zł do 15 000 zł dla stałych klientów, ale również niezwykle wyjątkowo korzystny okres pożyczkowania, który może wynosić aż do 65 dni – co daje nam ponad 2 miesiące czasu na spłatę pożyczki! Dzięki temu mikropożyczki od Szybkiej Gotówki to idealne sposób zarówno na załatanie domowego budżetu, jak i zapewnienie firmie płynności finansowej. Sprawdź, jak łatwo można uzyskać potrzebne wsparcie finansowe dla siebie i dla swojej firmy!

Czym są mikrokredyty dla firm?

Mikropożyczki dla firm to nic innego jak specjalna oferta chwilówek dedykowana dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pilnego zastrzyku gotówki. Takie pożyczki pozwalają na utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa i regulację bieżących zobowiązań. Szczególnie korzystne są one w sytuacjach, gdy kontrahenci czy klienci firmy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Mikrokredyty pozwalają wtedy na pokrycie koniecznych wydatków, co umożliwia firmie na normalne funkcjonowanie. Utrzymanie swobodnego przepływu gotówki w biznesie jest niezwykle ważne. Ekspresowe pożyczki online w 15 minut pozwalają na błyskawiczne rozwiązanie ewentualnych problemów i pokrycie najbardziej palących zobowiązań!

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Skorzystaj z mikropożyczki na rozpoczęcie działalności!

Innym zastosowaniem tego typu pożyczek są mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą. Kiedy decydujemy się na własną firmę, musimy liczyć się z koniecznością zainwestowania w nią pewnych środków finansowych, które przeznaczymy między innymi na:

  • zakup niezbędnego sprzętu
  • opłaty związane z otwarciem działalności i wynajmem lokalu
  • ewentualny remont siedziby
  • różnego rodzaju kursy dokształcające itd.

Warto pamiętać również o opłatach związanych z prowadzeniem własnej działalności, takich jak ZUS (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne i rentowe) czy różnego rodzaju koncesjach, które należy uiszczać niezależnie od tego, jaki uzyskaliśmy dochody. Na początku prowadzenia firmy może być to trudne, jednak mikrokredyty dla firm skutecznie pomogą przetrwać pierwsze tygodnie czy nawet miesiące działania przedsiębiorstwa.

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Mikropożyczki przez internet – pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, które mogą pojawić się u klientów, korzystających lub zamierzających skorzystać z mikropożyczki Szybka Gotówka. Postaramy się wyjaśnić najczęściej spotykane nieporozumienia.

Kto może skorzystać z mikropożyczki?
Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.
Kiedy warto skorzystać z mikropożyczki?
Pożyczka pozabankowa jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla klientów, którzy: decydują się na zaciągnięcie większej kwoty pieniędzy, mają trudny okres życiowy, planują większe zakupy lub remont, stracili stałe źródło dochodu.
Co wybrać: mikropożyczkę na 60 dni czy krótszy okres?
Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeżeli uważasz, że będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązanie w krótszym terminie, to nie warto wnioskować o pożyczkę na 60 dni. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zwrócić pieniądze w krótszym terminie, to lepiej zaciągnąć pożyczkę na dłuższy okres 60 dni.
Czy mikropożyczka jest droga?
Koszty pożyczki nie są gigantyczne. Jeżeli chodzi o koszty odsetek, to oczywiście są one naliczane codzienne. Przykładowo: koszt prowizji od pożyczki w wysokości 1000 zł na 65 dni to 289,90 zł, a koszt odsetek -28,60 zł;