Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
598.80 0
Odsetki:
35.75 0
Do spłaty
2000.30
Dzień spłaty
23.04.2019
RRSO
0%
Weź swoją pożyczkę
Główna > Mikropożyczka

 

Mikropożyczki przez internet do 8000 zł

Oferowane przez Szybką Gotówkę mikropożyczki przez internet są najprostszym i najszybszym rozwiązaniem problemów finansowych. Co istotne, świetnie nadają się nie tylko dla prywatnych osób, ale także dla firm. Na atrakcyjność naszych mikropożyczek wpływa nie tylko duży zakres dostępnych kwot: od 100 zł do 8 000 zł, ale również niezwykle wyjątkowo korzystny okres pożyczkowania, który wynosi od 1 dnia aż do 65 dni – co daje nam ponad 2 miesiące czasu na spłatę pożyczki! Dzięki temu mikropożyczki od Szybkiej Gotówki to idealne sposób zarówno na załatanie domowego budżetu, jak i zapewnienie firmie płynności finansowej. Sprawdź, jak łatwo można uzyskać potrzebne wsparcie finansowe dla siebie i dla swojej firmy!

Czym są mikrokredyty dla firm?

Mikropożyczki dla firm to nic innego jak specjalna oferta chwilówek dedykowana dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pilnego zastrzyku gotówki. Takie pożyczki pozwalają na utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa i regulację bieżących zobowiązań. Szczególnie korzystne są one w sytuacjach, gdy kontrahenci czy klienci firmy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Mikrokredyty pozwalają wtedy na pokrycie koniecznych wydatków, co umożliwia firmie na normalne funkcjonowanie. Utrzymanie swobodnego przepływu gotówki w biznesie jest niezwykle ważne. Ekspresowe pożyczki online w 15 minut pozwalają na błyskawiczne rozwiązanie ewentualnych problemów i pokrycie najbardziej palących zobowiązań!

Skorzystaj z mikropożyczki na rozpoczęcie działalności!

Innym zastosowaniem tego typu pożyczek są mikropożyczki dla osób otwierających działalność gospodarczą. Kiedy decydujemy się na własną firmę, musimy liczyć się z koniecznością zainwestowania w nią pewnych środków finansowych, które przeznaczymy między innymi na:

Warto pamiętać również o opłatach związanych z prowadzeniem własnej działalności, takich jak ZUS (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne i rentowe) czy różnego rodzaju koncesjach, które należy uiszczać niezależnie od tego, jaki uzyskaliśmy dochody. Na początku prowadzenia firmy może być to trudne, jednak mikrokredyty dla firm skutecznie pomogą przetrwać pierwsze tygodnie czy nawet miesiące działania przedsiębiorstwa.

Mikrokredyt, czyli szybka pożyczka na dowód!

Mikropożyczka do 8000 złOprócz wykorzystania stricte biznesowego mikropożyczki sprawdzają się świetnie także w całkowicie prywatnym zastosowaniu – również jako pożyczka dla bezrobotnych. Aby ją uzyskać, należy jedynie złożyć wniosek o pożyczkę na stronie Szybkiej Gotówki. Oprócz tego trzeba spełnić również podstawowe warunki ustawowe, do których należą:

Poza tym ubiegając się o mikropożyczki online od Szybkiej Gotówki, musimy posiadać osobisty rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Powyższe wymagania są standardem. A sama procedura uzyskania pożyczki jest naprawdę prosta i błyskawiczna, dzięki czemu cieszą się one olbrzymim zainteresowaniem.

Mikropożyczka online dla wszystkich!

Oferowane przez Szybką Gotówkę mikropożyczki dla firm oraz pożyczki na dowód to najbardziej uniwersalne produkty finansowe, które pozwalają na pokrycie zarówno prywatnych, jak i biznesowych wydatków. Dzięki nim możemy w niezwykle szybki i wygodny sposób uzyskać dostęp do nawet 7 000 złotych, bez zaświadczeń i licznych formalności. 

Weź swoją pożyczkę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mikro pożyczek i skorzystania z niezwykle atrakcyjnych kredytów online, które nie jednej osobie pomogły rozwinąć biznes i stanąć mocno na nogi. Przekonaj się jakie to proste na własnym przykładzie. Zarejestruj się w systemie i korzystaj z naszego wsparcia!

Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł