Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.07.2024
RRSO
145%
Główna > Pożyczka 1000 zł

 

Szybka pożyczka 1000 zł na każdy cel

Coś się nagle wydarzyło i potrzebujesz natychmiast 1000 zł.  Dla niektórych to bagatelna kwota, ale sporo z nas nie ma luźnego tysiąca, dzięki któremu można na szybko załatać domowy budżet albo zlikwidować awarię lub inny problem, który się nagle pojawił. I co teraz zrobić, skąd wziąć tą kwotę? To pytanie dręczy często studentów, emerytów, bezrobotnych, samotne matki i inne osoby o bardzo małych dochodach.

Sposoby na pożyczenie 1000 zł

Wiemy już, że potrzebna jest Ci pożyczka do 1000 zł. Zastanówmy się, jak ją załatwić? Jedną z możliwości jest pożyczka prywatna od bliskiej, przychylnej ci osoby. Może babcia, zamożna kuzynka czy kolega. Jeśli mamy w swoim otoczeniu taką dobrą duszę, która chętnie udzieli wsparcia, to po problemie. Niestety to rzadkość, a pożyczanie od rodziny lub znajomych najczęściej psuje wypracowane relacje i potem żałujemy tego kroku.

Kolejna opcja to oczywiście bank. Masz tam konto, więc sądzisz, że potraktują cię jak klienta. Ostatecznie pożyczka 1 tys. zł to nie jest żadna wielka sprawa. Jednak często okazuje się, że na drodze do sukcesu staje nam brak zdolności kredytowej i odmowna decyzja banku.

Jest i trzecia możliwość, chyba w tej sytuacji najlepsza. To pożyczka na 60 dni lub więcej od jednej z firm pożyczkowych, których na polskim rynku finansowym jest całkiem sporo.

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Dla kogo dostępna jest pożyczka do 1000 zł?

Odpowiedź jest prosta, praktycznie dla każdego. To pożyczka dla studenta, który pracuje na umowie śmieciowej i nie może udokumentować dochodów, dla osoby czasowo nie posiadającej pracy i dla żyjącego skromnie, polskiego emeryta lub rencisty. Pożyczka 1000 zł

Nie trzeba dostarczać żadnych dokumentów o zarobkach ani innych zabezpieczeń, a wszyscy konsumenci są traktowani jednakowo. Z odmową udzielenia pożyczki bez zaświadczeń musi się jedynie liczyć osoba, która jest już klientem danej firmy pożyczkowej i to nierzetelnym. Jeśli ktoś zalega ze spłatą poprzedniej pożyczki, a termin już minął, nie może liczyć na następną.

Trzeba też spełniać wymogi dotyczące wieku, przy czym firmy określają jedynie początkowy próg wiekowy. U jednych pożyczkodawców to ukończone 18 lat, u innych 20 lub 21.

Musisz też mieć obywatelstwo polskie, konto w banku, telefon, mail i oczywiście dowód osobisty, ale te kryteria spełnia praktycznie każdy z nas.

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Pożyczki 1000 zł – pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, które mogą pojawić się u klientów, korzystających lub zamierzających skorzystać z pożyczki 1000 zł Szybka Gotówka. Postaramy się wyjaśnić najczęściej spotykane nieporozumienia.

Kto może skorzystać z pożyczki 1000 zł?
Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.
Kiedy warto skorzystać z pożyczki 1000 zł?
Pożyczka pozabankowa jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla klientów, którzy: decydują się na zaciągnięcie większej kwoty pieniędzy, mają trudny okres życiowy, planują większe zakupy lub remont, stracili stałe źródło dochodu.
Co wybrać: 1000 zł na 65 dni czy krótszy okres?
Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeżeli uważasz, że będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązanie w krótszym terminie, to nie warto wnioskować o pożyczkę na 65 dni. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zwrócić pieniądze w krótszym terminie, to lepiej zaciągnąć pożyczkę na dłuższy okres 65 dni.
Czy pożyczka 1000 zł jest droga?
Koszty pożyczki nie są gigantyczne. Jeżeli chodzi o koszty odsetek, to oczywiście są one naliczane codzienne. Przykładowo: koszt prowizji od pożyczki w wysokości 1000 zł na 65 dni to 289,90 zł, a koszt odsetek -28,60 zł;