Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.08.2024
RRSO
145%
Główna > Pożyczka 10000 zł

Pożyczka 10 000 zł w kilka kliknięć

Odczuwasz potrzebę odpoczynku i chciałbyś się wybrać na wymarzony urlop? A może od dawna planujesz remont mieszkania, ale nie masz wystarczających oszczędności, aby sfinansować tego typu wydatki, ponieważ skuteczne zarządzanie budżetem nie jest twoją mocną stroną? Czy wiesz, że w ciągu niecałych 15 minut można zaciągnąć nawet 10 000 zł na dowolny cel bez zbędnych formalności? Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, to chętnie wyjaśnimy Ci, w jaki sposób można łatwo i szybko zaciągnąć pożyczkę oraz dlaczego warto wybrać Szybką Gotówkę.

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Kto może wnioskować o 10 000 zł? 

Nie jest żadną tajemnicą, że w chwilach, gdy potrzebujemy wsparcia finansowego możemy sięgnąć po pożyczkę bankową. Nie zawsze taka oferta będzie dla nas odpowiednia. Zwłaszcza jeśli potrzebujemy pieniędzy „na już“. W takich sytuacjach może pomóc pożyczka oferowana przez Szybką Gotówkę, a żeby otrzymać przelew pieniężny w wysokości 10 000 zł wystarczy mieć:

 • ukończone 18 lat,
 • własny rachunek bankowy na terenie Polski,
 • numer telefonu i adres e-mail.

Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie musimy odpowiadać na niewygodne pytania, na co potrzebujemy pieniędzy. Cała procedura trwa do kilkunastu minut. Pożyczka może być udzielona zarówno w nocy, jak i w niedziele i święta. Ideą pożyczek jest minimalna liczba formalności i szybki zastrzyk gotówki – niezależnie od celu pożyczki.

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Szybka pożyczka – w jakim celu?

Jest wiele powodów, dla których możemy ubiegać się o szybką pożyczkę. Czasami są to nasze zachcianki, czasami sytuacje podbramkowe. Szybka pożyczka to idealne rozwiązanie między innymi w przypadku:

 • nagłej awarii samochodu;
 • nieplanowanych zakupów;
 • awarii sprzętu AGD, np. lodówka, pralka;
 • zwolnienia z pracy;
 • wakacji;
 • choroby;
 • utraty płynności finansowej;
 • remontu.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Weź swoją pożyczkę

Jak otrzymać szybką pożyczkę w wysokości 10 000 zł? 

Kiedy już zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową, to w pierwszej kolejności będzie potrzebny Twój wniosek o pożyczkę. Jeśli skorzystasz z usług firmy Szybka Gotówka – wniosek możesz złożyć w zaledwie kilka kliknięć przez stronę internetową lub z aplikacji mobilnej. Kolejny etap to weryfikacja twoich danych. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną sumę. W przypadku pożyczki online to jedyna możliwość sprawdzenia, czy firma ma do czynienia z prawdziwym pożyczkobiorcą, dlatego ważne, aby przelew został wykonany z twojego konta, gdzie widnieją identyczne dane. 

Po tym, jak Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane, otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki, a pieniądze wpłyną w ciągu maksymalnie 15 minut.

Masz jeszcze wątpliwości? Poniżej postaramy się je wyjaśnić.

Pożyczki 10 000 zł – pytania i odpowiedzi 

Kto może skorzystać z pożyczki 10 000 zł?

Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń – oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.

Czy można złożyć wniosek przez telefon?

Tak, wniosek można również złożyć z aplikacji mobilnej, która pozwala na wybranie dogodnej pożyczki według potrzeb, a samo złożenie wniosku i oczekiwanie na decyzję trwa do kilkunastu minut. Jedną z lepiej ocenianych aplikacji mobilnych, służących do zaciągnięcia pożyczki, jest aplikacja mobilna Szybka Gotówka.

Jak wyglądają formalności szybkiej pożyczki?

Poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną wystarczy wybrać kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Złożenie wniosku o pożyczkę nie trwa dłużej, niż 10 minut. 

Jak spłacić pożyczkę?

Pożyczkę należy spłacać poprzez przelewanie odpowiedniej kwoty na konto bankowe, które zostanie podane w umowie o udzielenie pożyczki.

Czy pożyczka 10 000 zł jest droga?

Koszty pożyczki nie są gigantyczne. Jeżeli chodzi o koszty odsetek, to oczywiście są one naliczane codzienne. Przykładowo: koszt prowizji od pożyczki w wysokości 1000 zł na 65 dni to 289,90 zł, a koszt odsetek -28,60 zł;