Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
26.03.2022
RRSO
145%
Weź swoją pożyczkę
Główna > Pożyczka 10000 zł

Pożyczka 10 000 zł w kilka kliknięć

Odczuwasz potrzebę odpoczynku i chciałbyś się wybrać na wymarzony urlop? A może od dawna planujesz remont mieszkania, ale nie masz wystarczających oszczędności, aby sfinansować tego typu wydatki, ponieważ skuteczne zarządzanie budżetem nie jest twoją mocną stroną? Czy wiesz, że w ciągu niecałych 15 minut można zaciągnąć nawet 10 000 zł na dowolny cel bez zbędnych formalności? Jeśli jednak nadal masz wątpliwości, to chętnie wyjaśnimy Ci, w jaki sposób można łatwo i szybko zaciągnąć pożyczkę oraz dlaczego warto wybrać Szybką Gotówkę.

Kto może wnioskować o 10 000 zł? 

Nie jest żadną tajemnicą, że w chwilach, gdy potrzebujemy wsparcia finansowego możemy sięgnąć po pożyczkę bankową. Nie zawsze taka oferta będzie dla nas odpowiednia. Zwłaszcza jeśli potrzebujemy pieniędzy „na już“. W takich sytuacjach może pomóc pożyczka oferowana przez Szybką Gotówkę, a żeby otrzymać przelew pieniężny w wysokości 10 000 zł wystarczy mieć:

Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie musimy odpowiadać na niewygodne pytania, na co potrzebujemy pieniędzy. Cała procedura trwa do kilkunastu minut. Pożyczka może być udzielona zarówno w nocy, jak i w niedziele i święta. Ideą pożyczek jest minimalna liczba formalności i szybki zastrzyk gotówki – niezależnie od celu pożyczki.

Weź swoją pożyczkę

Szybka pożyczka – w jakim celu?

Jest wiele powodów, dla których możemy ubiegać się o szybką pożyczkę. Czasami są to nasze zachcianki, czasami sytuacje podbramkowe. Szybka pożyczka to idealne rozwiązanie między innymi w przypadku:

Jak otrzymać szybką pożyczkę w wysokości 10 000 zł? 

Kiedy już zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową, to w pierwszej kolejności będzie potrzebny Twój wniosek o pożyczkę. Jeśli skorzystasz z usług firmy Szybka Gotówka – wniosek możesz złożyć w zaledwie kilka kliknięć przez stronę internetową lub z aplikacji mobilnej. Kolejny etap to weryfikacja twoich danych. Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną sumę. W przypadku pożyczki online to jedyna możliwość sprawdzenia, czy firma ma do czynienia z prawdziwym pożyczkobiorcą, dlatego ważne, aby przelew został wykonany z twojego konta, gdzie widnieją identyczne dane. 

Po tym, jak Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane, otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki, a pieniądze wpłyną w ciągu maksymalnie 15 minut.

Masz jeszcze wątpliwości? Poniżej postaramy się je wyjaśnić.

Pożyczki 10 000 zł – pytania i odpowiedzi 

  1. Kto może skorzystać z pożyczki 10 000 zł?

Z pożyczki może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń – oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.

  1. Czy można złożyć wniosek przez telefon?

Tak, wniosek można również złożyć z aplikacji mobilnej, która pozwala na wybranie dogodnej pożyczki według potrzeb, a samo złożenie wniosku i oczekiwanie na decyzję trwa do kilkunastu minut. Jedną z lepiej ocenianych aplikacji mobilnych, służących do zaciągnięcia pożyczki, jest aplikacja mobilna Szybka Gotówka.

  1. Jak wyglądają formalności szybkiej pożyczki?

Poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną wystarczy wybrać kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Złożenie wniosku o pożyczkę nie trwa dłużej, niż 10 minut. 

  1. Jak spłacić pożyczkę?

Pożyczkę należy spłacać poprzez przelewanie odpowiedniej kwoty na konto bankowe, które zostanie podane w umowie o udzielenie pożyczki.

  1. Czy pożyczka 10 000 zł jest droga?
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł