Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
598.80 0
Odsetki:
35.75 0
Do spłaty
2000.30
Dzień spłaty
23.04.2019
RRSO
0%
Weź swoją pożyczkę
Główna > Pożyczka dla emeryta

 

Pożyczka dla emeryta: do 6000 zł 

Emerytury i renty w Polsce nie należy do zbyt wysokich. Każde wsparcie finansowe na emeryturze i rencie jest mile widziane, szczególnie, gdy pojawią się niespodziewanie wydatki jak urodziny wnuczki czy nagła choroba. Na szczęście regularność otrzymanych świadczeń czyni emerytów i rencistów bardzo wiarygodną grupą w oczach pożyczkodawców. Na SzybkaGotowka.pl emeryci i renciści mogą liczyć na dobre wsparcie – nawet do 6 tys!

Wsparcie finansowego na emeryturze i rencie

Emeryci i renciści otrzymują od Państwa świadczenia finansowe, ale ich kwota często nie jest zbyt wysoka. Jako osoby, które nie wykonują już pracy zarobkowej – i w wielu przypadkach nie mogą się jej podjąć ze względu na stan zdrowia i podeszły wiek – muszą w razie problemów finansowych szukać innego źródła finansowania. W bankach o kredyt będzie trudno – wiele z nich ma ograniczenie wiekowe do 70 lat. Emeryci mogą za to starać się o:

Parabanki także narzucają swoje ograniczenia wiekowe – 70, 76, 80, 85 lat. Niektóre z nich jednak oferują pożyczki osobom do 100. roku życia – jak Szybka Gotówka!

Jak wziąć pożyczkę przez Internet w Szybka Gotówka?

Pożyczki dla emerytów przez Internet krok po kroku:

  1. Wybierz kwotę i okres pożyczki za pomocą suwaków na stronie szybkagotówka.pl
  2. Wypełnij wniosek online: podaj swoje dane osobowe. Musisz mieć konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. We wniosku zostaniesz też zapytany o źródło dochodów, wskaż tutaj emeryturę lub rentę wraz z wysokością świadczenia.
  3. Dokonaj weryfikacji konta bankowego poprzez przelew niewielkiej kwoty. Zostanie ci ona zwrócona. Weryfikację robisz tylko raz, przy kolejnej pożyczce przelew nie będzie już wymagany.
  4. Otrzymasz środki na konto.

Pożyczki na szybkagotówka.pl są udzielane osobom, które nie widnieją na liście dłużników i mają zapewniony stały dochód. Emeryci i renciści zatem, którzy mają pozytywną historię kredytową i nie mają niespłaconej poprzedniej pożyczki, mogą liczyć na pozytywną weryfikację wniosku o pożyczkę.

Koszty pożyczki dla emeryta

Przykładowo: pożyczka na 7 000 złotych z okresem spłaty 30 dni wymaga opłacenia 1921,50 złotych prowizji oraz 57,60 złotych odsetek. Łączna całkowita kwota do spłaty wynosić będzie 8979,10 złotych.

Maksymalne kwoty pożyczki dla emeryta i terminy spłaty

Maksymalne kwoty pożyczki dla emeryta

Na Szybkagotówka.pl oferujemy chwilówki dla emeryta przez Internet czy pożyczki dla rencisty w kwocie do 15000 złotych. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest do 6 000 złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi 65 dni. Zazwyczaj emeryci czy renciści nie potrzebują aż tak wysokiej pożyczki jak 15 000 złotych. Zresztą przy niewysokim świadczeniu emerytalnym czy rentowym, trudno byłoby spłacić wysokie kwoty w szybkim czasie. Emerytom i rencistom polecamy wzięcie pożyczki np. na 2 000 złotych z kwotą spłaty 65 dni. Odkładając 1000 złotych miesięcznie bez problemu pod dwóch miesiącach spłaci się zobowiązanie.

Niezbędne dokumenty

Pożyczki online dla emerytów nie wymagają posiadania żadnych dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym. W razie wątpliwości może się zdarzyć, że pożyczkodawca poprosi o przedstawienie odcinka emerytury lub renty czy wyciągu z konta, na które świadczenie jest przelewane.

Dlaczego warto wybrać szybkagotówka.pl?

Szybka Gotówka to świetny portal do uzyskania pożyczki dla emerytów czy rencistów – i nie tylko. Zaletami pożyczki z Szybka Gotówką są:

Rzetelność przede wszystkim

Niestety emeryci i renciści to grupa społeczna, która często pada ofiarą oszustów. Zdarza się to zwłaszcza przy niefrasobliwym wzięciu pożyczki pod zastaw czy od niesprawdzonej firmy – na przykład z ogłoszenia znalezionego na ulicy. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie rzetelność i wiarygodności firmy. Szybka Gotówka to doświadczony partner, współpracujący z BIG, BIK i Krajowym Rejestrem Długów. Liczne referencje od klientów na stronie internetowej potwierdzają uczciwość parabanku.

Pożyczka dla emeryta online – co trzeba wiedzieć?

Zanim emeryt czy rencista zdecyduje się na pożyczkę z Szybką Gotówką, powinien przede wszystkim zastanowić się, czy uda mu się spłacić zobowiązanie w terminie. Konieczne jest też zapoznanie się ze wszystkimi warunkami udzielanego zobowiązania oraz z umową pożyczki. Podsumowujące informacje na temat pożyczki dla emerytów i rencistów znajdują się w tabeli.

 

Pierwsza pożyczka

Kolejna pożyczka

Maksymalna kwota

Do 6000 zł

Do 15000 zł

Maksymalny okres spłaty

Do 65 dni

Do 65 dni

koszty

brak

Prowizja i odsetki

Oprocentowanie

10% rocznie

10% rocznie

Limit wiekowy

Od 18 do 100 lat

Od 18 do 100 lat

Weź swoją pożyczkę

Ciesz się życiem także na emeryturze czy rencie – uzyskaj środki na prezenty dla wnucząt, nowy sprzęt RTV czy AGD, wymarzoną wycieczkę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, realizację hobby czy na cokolwiek zapragniesz. Z Szybką Gotówką uzyskasz do 6 000 złotych wsparcia na korzystnych warunkach!

Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł