Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.08.2024
RRSO
145%
Główna > Pożyczka na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel 

Pożyczki online na dowolny cel od 400 do 15 000 złotych. Piękno niezabezpieczonej pożyczki osobistej polega na tym, że może być ona wykorzystana właściwie z każdego powodu, jaki możesz sobie wyobrazić. Jeśli musisz coś kupić, spłacić jakieś drogie zadłużenie lub zainwestować w pomysł, to pożyczka na dowolny cel może być stosunkowo prostym sposobem, aby to osiągnąć.

Kilka porad na temat korzystania
z pożyczek internetowych

Żeby Twoje doświadczenie w zakresie korzystania z pożyczek online było pozytywne,
musisz pamiętać o niektórych kluczowych zasadach.
01
Wybierz firmę
pożyczkową, której zaufasz

Dokonaj kompleksowej i wielostronnej analizy rynku pożyczek pozabankowych, zapoznaj się z opiniami klientów różnych firm, a sam się przekonasz, że Szybka Gotówka jest liderem.

02
Przeanalizuj własną
płynność finansową

Określ własne dochody i wydatki w ciągu miesiąca, upewnij się, że kwota dochodu jest wyższa, a co za tym idzie – będziesz w stanie pokryć koszty pożyczki.

03
Wyznacz optymalną
kwotę i okres pożyczki

Kwota pożyczki powinna w pełni zaspokoić Twoje potrzeby, a jednocześnie nie może być wyższa niż będziesz w stanie zwrócić w określonym terminie.

Pożyczki w Szybka Gotówka nie wymagają od Ciebie narażania majątku na ryzyko - to Twoja historia kredytowa w dużej mierze decyduje o wysokości płaconego oprocentowania.

Pożyczka na dowolny cel to pieniądze, które możesz przeznaczyć na jakikolwiek wybrany przez Ciebie cel, w tym na konsolidację zadłużenia, niespodziewany rachunek za leczenie, nowe urządzenie, wakacje, a nawet spłatę kredytu studenckiego. 

Jak zakwalifikować się do pożyczki online na dowolny cel?

Istnieje kilka kroków, które należy podjąć, aby zakwalifikować się do pożyczki osobistej w Szybka Gotówka, a pierwszym z nich jest upewnienie się, że jest ona odpowiednia dla Ciebie. 

Zdecyduj, ile chcesz pożyczyć – Pamiętaj, że kiedy pożyczasz pieniądze, nie spłacasz tylko samej wartości pożyczki. Oprócz kwoty pożyczki online na dowolny cel płacisz również odsetki i " opłatę za korzystanie" z pożyczonych pieniędzy. Nie ma powodu, aby płacić odsetki od pieniędzy, których nie potrzebujesz, więc pożyczaj tylko tyle, ile jest konieczne. Z drugiej strony, jeśli pożyczysz mniej, niż potrzebujesz, możesz być zmuszony do zwrócenia się w ostatniej chwili do bardziej kosztownych źródeł pożyczek.

Wreszcie, upewnij się, że stać Cię na spłatę kwoty, którą pożyczasz. Nie ma nic gorszego niż nadmierne zadłużanie się finansowo, gdy najlepszym rozwiązaniem jest wstrzymanie się z decyzją o zaciągnięciu pożyczki do czasu poprawy sytuacji finansowej.

Sprawdź swoją zdolność kredytową – Ponieważ pożyczka gotówkowa na dowolny cel w dużej mierze zależy od Twojej zdolności kredytowej, przed złożeniem wniosku sprawdź swoją historię kredytową i uzyskaj aktualny raport kredytowy z Biura Informacji Kredytowej.

Złóż wniosek o pożyczkę – Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną Szybka Gotówka, wybierzesz kwotę oraz okres pożyczkowania, który jest dla Ciebie odpowiedni, a w następnej kolejności naciśniesz: “Weź pożyczkę”. To takie proste! 

Jak wziąć chwilówkę online?

Rejestracja

Dokonaj szybkiej rejestracji, podając podstawowe dane osobowe i finansowe.

Złożenie wniosku

Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie naciśnij „Weź swoją pożyczkę”.

Otrzymaj pieniądze

Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 15 minut.

Jak widać – proces zaciągania pożyczki nie jest skomplikowany. Warto pamiętać również o tym, że rejestracji wystarczy dokonać jeden raz. Za każdym kolejnym razem proces wnioskowania o pożyczkę będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wybrać pożądaną kwotę i okres pożyczki. Przelew nastąpi dosłownie w mgnieniu oka.

Po zatwierdzeniu pożyczki online na dowolny cel, otrzymane środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Transfer może trwać zaledwie 24 godziny, tak więc już na drugi dzień będziesz mógł cieszyć się z otrzymanych środków!

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Pożyczka na dowolny cel – na co pożyczamy? 

Chociaż zawsze ważne jest, aby dokładnie rozważyć swoją sytuację finansową przed wzięciem pożyczki, czasami pożyczka na dowolny cel jest najlepszym sposobem na sfinansowanie dużego zakupu lub przedsięwzięcia, na które nie możesz sobie pozwolić od ręki. Oto kilka przykładów z życia wziętych, jak można wykorzystać pożyczkę na dowolny cel w wysokości do 15 000 złotych. Jak widać, możliwości są nieograniczone:

  • Rozpoczęcie działalności gospodarczej - 15 000 złotych na marketing i zakup materiałów
  • Naprawa samochodu - 3 000 złotych na naprawę skrzyni biegów
  • Remont w domu - 10 000 złotych na nową kuchnię 
  • Konsolidacja długów -  7 500 złotych na spłatę wszystkich długów 
  • Rodzinne wakacje - 6 000 złotych na tygodniowe wakacje w Chorwacji
  • Chirurgia kosmetyczna - 14 000 złotych na powiększenie piersi
  • Edukacja uniwersytecka - 12 000 złotych na 3-letnie studia 

W ostatecznym rozrachunku pożyczka na dowolny cel może być wykorzystana na praktycznie wszystko - stąd jej nazwa. Pamiętaj, że bez względu na okoliczności, pożyczka musi być ostatecznie spłacona. Kiedy bierzesz pożyczkę osobistą, aby spłacić karty kredytowe lub zorganizować idealne wesele, pożyczasz pieniądze, które muszą być spłacone z odsetkami. Pożyczki online na dowolny cel są świetnym sposobem na skonsolidowanie długów i dokonanie większych zakupów, ale zawsze należy korzystać z tego zasobu finansowego w sposób odpowiedzialny.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Pożyczka na dowolny cel — pytania i odpowiedzi

Kto może starać się o pożyczki online na dowolny cel?

O pożyczki online na dowolny cel może starać się wyłącznie pełnoletni obywatel Polski. Jedyne ograniczenia, które posiadamy to minimalny wiek 18 lat i polskie obywatelstwo.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki na dowolny cel?

Pożyczka na dowolny cel od Szybka Gotówka będzie najlepszym wyborem dla osób, które: muszą naprawić samochód, mają niezaplanowany wydatek, planują rodzinne wakacje lub potrzebują pieniędzy na edukację.

Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę na dowolny cel?

Możemy zatwierdzić wniosek w ciągu kilku minut i sfinansować pożyczkę w dzień lub dwa od zatwierdzenia. Jednak może się zdarzyć, że będziemy potrzebować trochę więcej czasu dla weryfikacji. Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz pieniądze z pożyczki w ciągu tygodnia od zatwierdzenia.