Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.08.2024
RRSO
145%
Główna > Pożyczka bez prowizji

Pożyczka bez prowizji

Wśród konsumentów krąży mit, że nie ma czegoś takiego, jak pożyczka bez prowizji. Nie jest to jednak prawda. Co więcej, każdy z Was może dostać taką pomoc finansową. Pożyczka gotówka bez prowizji może uratować Wasz budżet i podreperować Waszą całą sytuację finansową. Zobaczcie sami, czy pożyczka bez prowizji jest dla Was i jak ją uzyskać?

Co to jest pożyczka bez prowizji?

Co oznacza pożyczka bez prowizji? Jest to pożyczka udzielana na bardzo atrakcyjnych warunkach dla konsumentów. W praktyce oznacza to, że spłacasz tyle, ile wydałeś. Nie ma dodatkowych opłat, prowizji i odsetek. Takie promocje są dedykowane najczęściej dla nowych klientów, ale i czasami dla stałych w ramach dodatkowych bonusów. Przy pożyczkach bez prowizji należy bardzo pilnować terminów wpłaty - niestety nawet pojedyncze opóźnienia w spłacie mogą doprowadzić do dużych dodatkowych opłat.

Przydatne informacje o pożyczce bez prowizji w Szybka Gotówka

Pożyczka bez prowizji jest dla naszych nowych klientów. Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystaliście z naszych usług, to mam dla Was niepowtarzalną okazję do i promocje - skorzystanie z pożyczki gotówkowej bez prowizji (czyli darmowej). Jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowych oferowanych przez parabanki. Jak się zapewne domyślacie - banki, nie udzielają takiej formy pomocy. Nie musicie się jednak obawiać, parabanki działają na podstawie ustaw, które regulują ich funkcjonowanie i rzetelność na rynku.

Jak zdobyć pożyczkę bez prowizji?

No dobrze - to jak skorzystać z atrakcyjnej ofert pożyczek bez prowizji? Już podpowiadamy:

  • złóż wniosek na naszej stronie internetowej (nie zapomnij o załącznikach!);
  • zweryfikuj swoje konto bankowe (konto, na które będą przelane pieniądze);
  • poczekaj na weryfikację i sprawdzenie dokumentów (zazwyczaj trwa to kilka minut);
  • po otrzymaniu decyzji zapoznaj się z umową;
  • jeżeli umowa jest dla Ciebie zrozumiała - podpisz ją (można to zrobić internetowo);
  • ostatnim krokiem jest otrzymanie pieniędzy (jest to wykonywane niemal od razu po decyzji, dlatego pieniądze są na koncie dosłownie w kilkanaście minut);

Kto może ubiegać się o pożyczkę bez prowizji?

Pożyczka bez prowizji jest dedykowana wszystkim osobom, które tylko jej potrzebują. Mogą się o nią ubiegać zarówno osoby bezrobotne, studenci, pracujące na podstawie umów śmieciowych, emeryci i renciści. Nie potrzebujecie żadnych zaświadczeń i oświadczeń. Wszystkie formalności są załatwiane w dosłownie 15 minut. Pamiętaj, żeby starać się o pożyczkę musisz:

 • być osobą pełnoletnią;
 • mieć własne (imienne) konto bankowe;
 • być obywatelem/ką Polski.

Dlaczego warto starać się o pożyczkę bez prowizji?

O pożyczkę bez prowizji można się starać zawsze, gdy tylko się tego potrzebuje. Pieniądze można wydać na dowolny cel - zarówno na spłatę poprzednich zadłużeń, remont, wakacje czy wizyty u lekarza. Z pożyczonymi pieniędzmi możecie zrobić, co tylko chcecie, co więcej nikomu nie musicie się z tego tłumaczyć.

Nasze zalety

Oto największe zalety serwisu Szybka Gotówka, które znacząco wyróżniają nas na tle innych:

Najlepsze warunki na rynku

Szybka Gotówka jest liderem na rynku pożyczek internetowych w Polsce. Oferujemy wygodne możliwości zaciągnięcia pożyczki oraz korzystne warunki jej spłaty.

Wysoka przyznawalność pożyczek

Nowoczesny system scoringowy pozwala szybko i efektywnie ocenić zdolność finansową pożyczkobiorcy. Nie musisz się więc martwić o to, że przez pomyłkę Twój wniosek zostanie odrzucony.

Cały proces przebiega online

Wszystkie kroki – zaczynając od rejestracji i złożenia wniosku, a kończąc na udzieleniu pożyczki – przebiegają online na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Tak naprawdę można by było wymienić znacznie więcej zalet firmy Szybka Gotówka. Jednakże szybkość udzielania pożyczek oraz wysoka przyznawalność to nasze największe atuty. Dzięki nim absolutnie każdy może skorzystać z niezawodnego wsparcia finansowego. Będąc naszym klientem, zawsze masz zastrzyk gotówki w zasięgu ręki, a więc nie musisz się martwić o nieprzewidziane kłopoty finansowe i możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Jak spłacić pożyczkę?

W profilu użytkownika

Zaloguj się do profilu użytkownika i skorzystaj z opcji opłaty przez serwis Autopay. Pieniądze zostaną zwrócone prawie natychmiast. Jeśli Twój bank nie jest dostępny w serwisie, skorzystaj z innych sposobów opłaty.

Na stronie głównej

Użyj przycisku „Spłacić” bez logowania się do profilu użytkownika. Opłata również przebiega za pośrednictwem Autopay. Skorzystaj z innych opcji płatności, jeśli Twój bank nie jest wspierany w serwisie.

W bankowości internetowej

Wystarczy podać nasz numer konta oraz kwotę, którą musisz spłacić. Dane do przelewu sprawdzisz w profilu Szybka Gotówka, w sekcji „Moja pożyczka”. W tym przypadku przelew może potrwać dłużej. Sprawdź sesje elixir pod linkiem.

W dowolnym wpłatomacie

W tym przypadku może zostać pobrana prowizja, jeżeli bank wpłatomatu jest inny niż ten, w którym posiadamy konto. Sesje przelewów sprawdzisz pod linkiem.

W placówce banku

Możesz dokonać przelewu na nasze konto w dowolnej placówce. Największe minusy to kolejki, długi czas przelewu oraz prowizja banku. Ponadto warto nadal pamiętać o dystansie społecznym oraz potrzebie pozostawania w domu.

Jak refinansować
chwilówkę online?

Złóż wniosek

Wniosek o refinansowanie pożyczki możesz złożyć we własnym profilu użytkownika Szybka Gotówka.

Wybierz okres refinansowania

W Szybka Gotówka możesz refinansować pożyczkę na okres 7 lub 30 dni.

Zapłać zaległości

Po złożeniu wniosku pojawi się kwota, którą należy spłacić, żeby Twój wniosek o refinansowanie został zaakceptowany.

Poczekaj na potwierdzenie

Potwierdzenie refinansowania pożyczki otrzymasz sms-em. Informacja pojawi się także w profilu użytkownika.

Pożyczka bez prowizji - pytania i odpowiedzi

Co to jest pożyczka bez prowizji?

Pożyczka bez prowizji to pomoc finansowa, które jest udzielana przez parabanki. Wysokość tej pożyczki sięga kilka tysięcy złotych i jest całkowicie darmowa. Spłacasz tyle samo, ile pożyczasz.

Dla kogo jest pożyczka bez prowizji?

Pożyczka bez prowizji jest dla wszystkich, jednak główne dla nowych klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z pożyczki w naszej firmie. Czasami są również organizowane podobne promocje dla stałych klientów.

Jak otrzymać pożyczkę bez prowizji?

Osoby, które chcą otrzymać pożyczkę bez prowizji, mogą ubiegać się o nią przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Wystarczy zweryfikować swoje konto bankowe i złożyć wniosek.

Czy pożyczki gotówkowe bez prowizji są bezpieczne?

Tak. Pożyczki bez prowizji oferowane przez nas są w 100% bezpieczne. Parabanki działają na podstawie wielu ustaw (podobnie, jak i banki). Firmy te muszą również należeć do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Ile czasu trwa rozpatrywanie wniosku o pożyczkę bez prowizji?

Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany w ciągu kilku minut. Następnie po podpisaniu umowy są przelewane pieniądze na konto. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, więc o pożyczkę gotówkową możesz starać się zawsze, kiedy tylko potrzebujesz.