Główna > Pożyczki gotówkowe

Kwota

Okres

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
Na 0
0.00
Na 0
0.00
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Pożyczki gotówkowe przez internet od Szybka Gotówka!

Szybkie czasy determinują nas do szukania coraz to nowszych i szybszych rozwiązań dla naszych problemów. Szczególnie ważne jest to na polu finansowym. Dzisiaj pieniądze dyktują nam warunki życia. Bez nich nie możemy zrobić nic i czasami pomimo pracy i posiadania dochodów, nie starcza nam na wszystkie potrzeby. Wsparciem w takich sytuacjach są szybkie pożyczki gotówkowe. Pozwalają one na utrzymanie płynności finansowej zarówno gospodarstw domowych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Oferowane przez Szybką Gotówkę pożyczki gotówkowe online należą do jednych z najatrakcyjniejszych usług finansowych, jakie są dostępne na rynku pożyczek pozabankowych. W pełni zoptymalizowany system pożyczkowy umożliwia szybki i łatwy kontakt oraz błyskawiczne wnioskowanie o pożyczkę. Co trzeba zrobić, by móc otrzymać kredyt pozabankowy i jak wybrać pożyczkę online, która będzie dla nas w pełni korzystna i bezpieczna? Za chwilę wszystkiego się dowiesz!

Wygodne pożyczki gotówkowe od 18 lat w 4 prostych krokach!

Nasza pożyczka gotówkowa przez internet oferowana jest osobom pełnoletnim, które mają polskie obywatelstwo i posiadają osobisty rachunek w polskim banku. Są to podstawowe warunki. Jeśli nie będą one spełnione, nie będziemy mogli przekazać wsparcia finansowego w postaci pożyczki gotówkowej. Jeśli jednak są one spełnione, to droga do gotówki jest niezwykle prosta i wymaga zaledwie 4 kroków, są nimi:

  1. Wybór kwoty pożyczki i terminu spłaty na głównej stronie Szybkiej Gotówki.
  2. Rejestracja do panelu klienta (poprzez wypełnienie formularza lub za pomocą Facebooka).
  3. Złożenie wniosku pożyczkowego.
  4. Weryfikacja konta bankowego poprzez system API.

Wykonanie powyższych czynności nie zajmuje wiele czasu. Rejestracja do systemu jest tylko jednorazowa. Przy każdym kolejnym składaniu wniosków o pożyczkę nie trzeba już wypełniać formularza. Dzięki temu pieniądze jeszcze szybciej znajdą się na naszym rachunku. Co istotne, nasi stali klienci otrzymują możliwość wygodnego wnioskowania o kredyt również za pośrednictwem innych kanałów dostępu, takich jak:

Co warto jeszcze wiedzieć o pożyczkach gotówkowych online? Jak sprawdzić jaka kwota będzie dla nas dostępna i która z dostępnych ofert to najtańsza pożyczka gotówkowa?

Pożyczka gotówkowa kalkulator zdolności – co to takiego?

Szybka Gotówka, podobnie jak wszystkie pozabankowe firmy pożyczkowe, sprawdza zdolność kredytową swoich klientów. Przy rejestracji do systemu należy podać swoje dochody, które są potwierdzane w trakcie weryfikacji konta bankowego. Jeśli chcemy wiedzieć jeszcze przed otrzymaniem pożyczki gotówkowej, czy dana jej kwota jest dla nas dostępna, przydatny będzie kalkulator zdolności kredytowej. Jest to niezwykle wygodne narzędzie, które zweryfikuje naszą zdolność kredytową, czyli możliwość spłaty określonego zobowiązania, którym jakby nie było, są pożyczki gotówkowe online. Pożyczka gotówkowa

Z reguły sprawdzenie zdolności pożyczkowej na kalkulatorze kredytowym polega na wypełnieniu określonych pól, takich jak:

  • wysokość pożyczki
  • wysokość miesięcznych dochodów
  • stałe wydatki miesięczne (opłaty, jedzenie, paliwo)
  • inne regularne zobowiązania finansowe (kredyty, raty itd.)
  • liczba osób na utrzymaniu

Bazując na wpisanych informacjach, kalkulator liczy zdolność kredytową i wskazuje, czy jest nas stać na pożyczkę o określonej wysokości.

Tania pożyczka gotówkowa – jak ją znaleźć?

Maksymalne koszty pożyczek gotówkowych udzielanych przez firmy pozabankowe są określone ustawowo. W ich skład wchodzą prowizja oraz odsetki pożyczkowe o ustalonej wysokości, która nie może przekraczać zdefiniowanych w ustawie wartości. Całkowity koszt pożyczki określany jest przez współczynnik RRSO. Jest on obowiązkowo podawany przy każdej pożyczce, dlatego klienci mają pełny wgląd do kosztów pożyczki. Jeśli zależy nam na najkorzystniejszej ofercie, to nie ma nic bardziej opłacalnego niż pożyczka za darmo. Z reguły możliwość uzyskania takiego wsparcia finansowego mamy tylko raz i tylko w przypadku firm, które oferują pierwsze darmowe pożyczki gotówkowe.

W takiej sytuacji, gdy korzystamy z usługi danego pożyczkodawcy po raz pierwszy, otrzymujemy tanią pożyczkę bez opłat, gdzie RRSO wynosi zero i oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy. Szybka Gotówka ma jednak do zaoferowania tanie pożyczki gotówkowe również dla swoich stałych klientów. Wszystko za sprawą promocyjnego programu umożliwiającego uzyskanie rzetelnym klientom co piątej pożyczki za darmo! Jest to niezwykle opłacalne dla osób regularnie korzystających ze wsparcia Szybkiej Gotówki.

Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach – czyli tanio, szybko i bez formalności!

Sprawdzając swoją zdolność kredytową i wybierając najatrakcyjniejszą ofertę, nie można zapomnieć również o formalnościach pożyczkowych. W tym przypadku Szybka Gotówka doprowadziła do minimum wszystkie formalności, o czym świadczą opisane wcześniej 4 kroki do uzyskania szybkiej pożyczki. I jeśli ktoś myśli, że gdzieś w trakcie pojawi się konieczność dosyłania dodatkowych dokumentów, to bardzo się myli. Szybka Gotówka nie potrzebuje żadnych umów czy zaświadczeń. Nasze kredyty to naprawdę pożyczki bez zaświadczeń, o czym w trakcie rejestracji do panelu klienta przekona się na własnej skórze, każdy niedowiarek.

Dodatkowa weryfikacja może być przeprowadzona tylko w jednym przypadku, a są nim pożyczki dla zadłużonych. W takiej sytuacji szukamy najbardziej korzystnych rozwiązań dla klientów, którymi mogą być również pożyczki konsolidacyjne. Jeśli ktoś ma ciężką sytuację finansową i posiada zadłużenie, może skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, co pozwoli na bardziej wnikliwą analizę konkretnej sytuacji, a tym samym na bardziej zoptymalizowaną pomoc.

Najlepsze pożyczki gotówkowe od Szybkiej Gotówki – aż 8 000 zł na 65 dni!

Czy pożyczki gotówkowe online od Szybkiej Gotówki są najlepsze? Oceń to sam! Oferujemy pożyczki od 100 do 8 000 zł z terminami spłaty od 1 do 65 dni. U nas dostaniesz pierwszą pożyczkę za darmo, a jako stały klient będziesz mógł pożyczać przez internet, telefon i aplikację pożyczkową. A jeśli masz znajomych, którzy także potrzebują gotówki i nas polecisz, to za każdą pożyczkę uzyskaną z polecenia dostaniesz 40 zł zniżki na swoją chwilówkę. Mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Dołącz do nich i korzystaj z kasy w łatwy oraz szybki sposób. Życie trzeba sobie ułatwiać, a z Szybką Gotówką wszystko idzie jak z płatka. Sprawdź to!

Weź swoją pożyczkę Weź swoją pożyczkę