Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
321.10  
Odsetki:
25.35  
Do spłaty
2346.45
Dzień spłaty
24.12.2021
RRSO
145%
Weź swoją pożyczkę
Główna > Pożyczki Legnica

 

Pożyczki pozabankowe Legnica

Niespodziewane wydatki mogą zdarzyć się każdemu. Co zrobić, gdy brakuje funduszy na remont mieszkania, naprawę samochodu, czy zakup nowego sprzętu AGD? A może potrzebna jest pożyczka online na święta, wakacyjny obóz dziecka, czy zagraniczny wyjazd? Bez względu na cel, mieszkańcy Legnicy i okolic mogą skorzystać z atrakcyjnych chwilówek nawet do 15000 zł, jedynie na dowód, bez żadnych zaświadczeń i zbędnych formalności!

Pożyczki pozabankowe czy prywatne?

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, warto dobrze zastanowić się, czy na pewno będzie ono dla nas korzystne. Często bowiem okazuje się, że z pozoru łatwe i szybkie rozwiązanie może wiązać się z dużymi kosztami. Wybierając pożyczkę prywatną w Legnicy mamy do wyboru proszenie o wsparcie najbliższych lub spisanie umowy z obcym inwestorem. Ta druga opcja z pewnością będzie lepsza dla osób, które potrzebują większych kwot lub nie chcą martwić przyjaciół swoją sytuacją finansową. Może jednak wiązać się z wysokim oprocentowaniem oraz licznymi opłatami dodatkowymi. Niestety zdarza się również, że osoby podające się za inwestorów są nieuczciwe.

Czy istnieje jakaś alternatywa? Na szczęście tak. Jest nią sprawdzona i w pełni bezpieczna pożyczka pozabankowa  w Legnicy od Szybkiej Gotówki.

Dlaczego warto wybrać Szybką Gotówkę?

Jesteśmy znaną od lat i docenianą przez klientów firmą. Działamy na przejrzystych zasadach i nie stosujemy techniki ukrytych kosztów. Proponujemy atrakcyjne warunki:

Weź swoją pożyczkę

Dostępność naszych chwilówek w Legnicy oraz innych miejscowościach jest tak duża, ponieważ wszystkie formalności załatwiamy online. Aby otrzymać gotówkę, nie musisz wychodzić z domu, ani nawet odrywać się od aktualnych zajęć.

Jak dostać szybką pożyczkę w Legnicy?

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto spełnia kilka, podstawowych warunków, takich jak:

Aby złożyć wniosek wystarczy:

Chwilówka tylko na dowód

Składanie wniosku o bankową pożyczkę w Legnicy często jest czasochłonne i wymaga dostarczania licznych dokumentów. My radykalnie zminimalizowaliśmy ich ilość. Jedynym, czego potrzebujemy, by przyznać Ci gotówkę, jest dowód osobisty. Wystarczy, że prawidłowo wpiszesz jego numer oraz serię do wypełnianego wniosku. Nie musisz dostarczać wyciągów z konta, zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków, czy zgody współmałżonka. Dzięki temu wszystkie formalności możesz załatwić nie tylko wygodnie, ale i szybko. Wystarczy tylko 15 minut!

Pożyczanie pieniędzy w Szybka Gotówka jest nie tylko łatwe, ale również przyjemne i bezpieczne dla portfela.

Pożyczki Legnica – pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości, które mogą pojawić się u klientów, korzystających lub zamierzających skorzystać z pożyczki Legnica Szybka Gotówka. Postaramy się wyjaśnić najczęściej spotykane nieporozumienia.

Kto może skorzystać z pożyczki Legnica?
Z pożyczki Legnica może skorzystać absolutnie każdy pełnoletni obywatel Polski. Wystarczy zarejestrować się na stronie i złożyć wniosek o pożyczkę w swoim profilu użytkownika. Nie posiadamy żadnych ograniczeń oprócz minimalnego wieku 18 lat, a także obywatelstwa.
Kiedy warto skorzystać z pożyczki Legnica?
Pożyczka Legnica jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem dla klientów, którzy: decydują się na zaciągnięcie większej kwoty pieniędzy, mają trudny okres życiowy, planują większe zakupy lub remont, stracili stałe źródło dochodu.
Co wybrać: pożyczkę Legnica na 30 czy na 60 dni?
Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jeżeli uważasz, że będziesz w stanie spłacić swoje zobowiązanie w okresie 30 dni, to nie warto wnioskować o pożyczkę na 60 dni. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zwrócić pieniądze po 30 dniach, to lepiej zaciągnąć pożyczkę na dłuższy okres 60 dni.
Czy pożyczka Legnica jest droga?
Koszty pożyczki Legnica nie są gigantyczne. Jeżeli chodzi o koszty odsetek, to oczywiście są one naliczane codzienne, a zatem przykładowo za 60 dni pożyczki na 3000 zł klient zapłaci dwa razy więcej niż za 30 dni. Koszty prowizji nie rosną wówczas dwukrotnie, a tylko o dodatkowe 14,70 złotych. Przykładowo: koszt prowizji od pożyczki na 30 dni to 464,70 zł, a koszt odsetek -17,70 zł; koszt prowizji od pożyczki na 60 dni to 479,40 zł, a koszt odsetek - 35,40 zł. Jak widać – różnica nie jest duża i wynosi zaledwie 21,6 zł. Z pewnością nie jest to zbyt wysoka cena za dodatkowy miesiąc korzystania z pożyczki.
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł