Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
598.80 0
Odsetki:
35.75 0
Do spłaty
2000.30
Dzień spłaty
23.04.2019
RRSO
0%
Weź swoją pożyczkę
Główna > Pożyczki Legnica

 

Pożyczki pozabankowe Legnica

Niespodziewane wydatki mogą zdarzyć się każdemu. Co zrobić, gdy brakuje funduszy na remont mieszkania, naprawę samochodu, czy zakup nowego sprzętu AGD? A może potrzebna jest pożyczka online na święta, wakacyjny obóz dziecka, czy zagraniczny wyjazd? Bez względu na cel, mieszkańcy Legnicy i okolic mogą skorzystać z atrakcyjnych chwilówek nawet do 15000 zł, jedynie na dowód, bez żadnych zaświadczeń i zbędnych formalności!

Pożyczki pozabankowe czy prywatne?

Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego, warto dobrze zastanowić się, czy na pewno będzie ono dla nas korzystne. Często bowiem okazuje się, że z pozoru łatwe i szybkie rozwiązanie może wiązać się z dużymi kosztami. Wybierając pożyczkę prywatną w Legnicy mamy do wyboru proszenie o wsparcie najbliższych lub spisanie umowy z obcym inwestorem. Ta druga opcja z pewnością będzie lepsza dla osób, które potrzebują większych kwot lub nie chcą martwić przyjaciół swoją sytuacją finansową. Może jednak wiązać się z wysokim oprocentowaniem oraz licznymi opłatami dodatkowymi. Niestety zdarza się również, że osoby podające się za inwestorów są nieuczciwe.

Czy istnieje jakaś alternatywa? Na szczęście tak. Jest nią sprawdzona i w pełni bezpieczna pożyczka pozabankowa  w Legnicy od Szybkiej Gotówki.

Dlaczego warto wybrać Szybką Gotówkę?

Jesteśmy znaną od lat i docenianą przez klientów firmą. Działamy na przejrzystych zasadach i nie stosujemy techniki ukrytych kosztów. Proponujemy atrakcyjne warunki:

Weź swoją pożyczkę

Dostępność naszych chwilówek w Legnicy oraz innych miejscowościach jest tak duża, ponieważ wszystkie formalności załatwiamy online. Aby otrzymać gotówkę, nie musisz wychodzić z domu, ani nawet odrywać się od aktualnych zajęć.

Jak dostać szybką pożyczkę w Legnicy?

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto spełnia kilka, podstawowych warunków, takich jak:

Aby złożyć wniosek wystarczy:

Chwilówka tylko na dowód

Składanie wniosku o bankową pożyczkę w Legnicy często jest czasochłonne i wymaga dostarczania licznych dokumentów. My radykalnie zminimalizowaliśmy ich ilość. Jedynym, czego potrzebujemy, by przyznać Ci gotówkę, jest dowód osobisty. Wystarczy, że prawidłowo wpiszesz jego numer oraz serię do wypełnianego wniosku. Nie musisz dostarczać wyciągów z konta, zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków, czy zgody współmałżonka. Dzięki temu wszystkie formalności możesz załatwić nie tylko wygodnie, ale i szybko. Wystarczy tylko 15 minut!

Pożyczanie pieniędzy w Szybka Gotówka jest nie tylko łatwe, ale również przyjemne i bezpieczne dla portfela.

Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł