Dla stałych klientów. Prosimy się zalogować

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz:
2000
Prowizja:
598.80 0
Odsetki:
35.75 0
Do spłaty
2000.30
Dzień spłaty
23.04.2019
RRSO
0%
Weź swoją pożyczkę

Pobierz aplikację Szybka Gotówka z Google Play

Pobierz aplikację Szybka Gotówka z Google Play

Zaloguj się

Szybka rejestracja

Jak otrzymać pożyczkę

1
Wybierz kwotę i okres pożyczki
2
Wypełnij formularz i zweryfikuj konto
3
Otrzymaj pieniądze na konto
1
Wybierz kwotę i okres pożyczki
2
Wypełnij formularz i zweryfikuj konto
3
Otrzymaj pieniądze na konto

Opinie klientów

20.10.2020
Dobra firma ma małe oprocentowanie polecam :) Daniel W.
19.10.2020
Super , pieniążki z szybkagotówka.pl do czysta formalność , firma godna polecenia , polecam ;) Jakub K.
07.10.2020
Szybko i pewnie za każdym razem. Krzysztof H.
24.09.2020
pożyczka udzielona błyskawicznie,mam nadzieję i liczę na dalszą współpracę! polecam Magdalena W.
23.09.2020
Super firma, zawsze można liczyć na tą firmę póki co jedna z najlepszych na rynku, bardzo przejrzyste oraz jasne dla klienta warunki. Pozdrawiam stały klient😊 Sławomir G.
03.09.2020
Dziękuję, polecam szybka i sprawna obsług Barbara W.
23.08.2020
Super polecam pożyczki godne zaufania Marta C.
20.08.2020
polecam wszystkim dziekuje PIOTR G.
28.04.2020
Nie mam konta bankowego Zofia M.

Zobacz jak to działa

Czym są pożyczki i dlaczego są wygodne?

Pożyczki online udzielane przez firmy pozabankowe, takie jak Szybka Gotówka, to nowoczesne produkty finansowe, będące odpowiedzią na współczesne zapotrzebowanie w kwestii szybkiego i nieskomplikowanego dostępu do pieniędzy. Za sprawą nowoczesnych technologii pożyczki chwilówki przez internet są prostym i wygodnym sposobem na rozwiązanie trudnych sytuacji finansowych. Wystarczy, że złożysz wniosek online i szybka pożyczka może okazać się na Twoim koncie już w ciągu 15 minut! Komfort, jaki niesie ze sobą możliwość uzyskania tak błyskawicznego wsparcia finansowego, jest w obecnych czasach na wagę złota!

Dlaczego Szybka Gotówka?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i dlaczego nasza pożyczka przez internet jest wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta i tkwi w naszej nazwie. Szybka gotówka, jaką oferujemy, jest efektem sprawnie skonstruowanego systemu weryfikacji, który pozwala na szybkie rozpatrzenie wniosku i jeszcze szybsze przelanie pożyczki online na Twoje konto. Bo my nie tylko udzielamy pożyczek, my dostarczamy je błyskawicznie. Szybka Gotówka gwarantuje ekspresowy, łatwy, wygodny i w pełni bezpieczny dostęp do produktów finansowych, jakimi są pożyczki przez internet!

Nr.Nr. Pożyczka Maks.Maksymalna
kwota
Maks.Maksymalny
okres
RRSORRSO (30 dni)
Pierwsza 6000 zł do 65 dni 0 %
Druga 15000 zł do 65 dni 483 %
Trzecia 15000 zł do 65 dni 483 %
Czwarta 15000 zł do 65 dni 483 %
Piąta 15000 zł do 65 dni 0 %

A to nie wszystko! Co jeszcze mamy w zanadrzu?

Prosty dostęp

  • Możliwość rejestracji przez Facebooka;
  • Minimum formalności;
  • Szerokie kanały dostępu: internetowa platforma pożyczkowa, e-mail, telefon.

Wyjątkowa oferta

  • Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo!
  • Udzielamy pożyczek z okresem spłaty od 1 dnia do 65 dni
  • Gwarantujemy pomoc w refinansowaniu pożyczki!

Bonusy dla stałych klientów

  • Korzystne programy lojalnościowe – co 5 pożyczka gratis!
  • Szybkie wnioski o pożyczkę przez SMS i telefon;
  • Bonus za polecenia.

Jak otrzymać pożyczkę - 4 proste kroki

Masz 18 lat, polskie obywatelstwo, konto bankowe w polskim banku, telefon komórkowy i dostęp do internetu?
Jeśli tak, to naszą pożyczkę online uzyskasz w 4 prostych krokach:

1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, który wystarczy zaznaczyć na znajdującym się na początku strony kalkulatorze.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny lub zarejestruj się przez FB.

3. Kolejnym krokiem jest błyskawiczna weryfikacja konta bankowego przez serwis BlueMedia.

4. Teraz tylko trzeba chwilę poczekać na przelew i szybka pożyczka już jest na Twoim koncie.

Proste, prawda? Prościej się już nie da. Przekonaj się sam!

Pożyczki do 15000 zł dla każdego!

Ktoś mówi, że pożyczka on line jest krótkoterminowa i udzielana jest na niewielkie kwoty? Jeśli tak, to się pomylił albo ma bardzo nieaktualne informacje! Przynajmniej jeśli chodzi o pożyczki od Szybka Gotówka. Nasza firma nie tylko oferuje pożyczki pozabankowe z okresem spłaty przekraczającym 2 miesiące. U nas każdy może pożyczyć od 300 zł do nawet 15 000 zł. Nie zwlekaj! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wyglądają szybkie pożyczki online, które są przeznaczone dla wszystkich i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego!

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 15000 zł. Maksymalny okres – 65 dni. Uzyskanie pieniędzy przez internet oraz telefon możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata Rejestracyjna – 0,10 zł (weryfikacja klienta). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat. Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 10000,00 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 133%, stopa oprocentowania - 7,2% rocznie, prowizja 1500,20 zł. Całkowita kwota do zapłaty 11628,25 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podczas trwania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę internetową szybkagotowka.pl przedstawione poniżej warunki oraz koszty gotówkowej pożyczki przez internet mogą ulegać zmianom.

Jeżeli Pożyczka lub jej część nie zostanie uiszczona w terminie Pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty oprócz kwoty Pożyczki odsetek za czas opóźnienia, tj. za okres od Daty Spłaty Pożyczki do dnia zaksięgowania kwoty Pożyczki na Koncie Bankowym Pożyczkodawcy. Odsetki za czas opóźnienia naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 2 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). b) W przypadku gdy Pożyczka lub jej część nie została uiszczona w terminie, minęło ponad 60 dni i upłynął co najmniej miesiąc od wysłania Pożyczkobiorcy wezwania do zapłaty, Pożyczkodawca będzie uprawniony do zamieszczenia informacji o Pożyczkodawcy w stosownych rejestrach prowadzonych przez biura informacji gospodarczej działających na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych.

Szybka Gotówka powołała inspektora ochrony danych - Adama Myziaka. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy poprzez email: iod@tamga.com. Przedstawicielstwo platformy internetowej Szybka Gotówka w Polsce: ul. Twarda 18, 00-105, Warszawa

** szybkość otrzymania pożyczki gotówkowej zależy od czasu wypełnienia formularzu oraz godzin pracy banku Pożyczkobiorcy.

Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł