Główna > Finanse > Stać się bogatym > Ile możesz zarobić, pracując dodatkowo trzy godziny dziennie

Ile możesz zarobić, pracując dodatkowo trzy godziny dziennie

To moje realne doświadczenie
11.04.2018
498
Czas czytania -
3 min.

Czy jesteś zadowolony z wysokości swoich dochodów? Ja nie. Teraz pracuję jako przedstawiciel handlowy w dużej sieci sklepów w Warszawie. Średnio zarabiam 3000 zł miesięcznie. Mam elastyczny czas pracy. Dlatego zawsze mam możliwość zarobić dodatkowe pieniądze. Próbowałem kilka różnych schematów i chcę podzielić się informacją, ile możesz zarobić, pracując dodatkowo kilka godzin dziennie.

Zarabianie na klikaniu w reklamy i na wypełnianiu ankiet

To najprostszy sposób na dodatkowe pieniądze, właśnie od tego sposobu zacząłem. Zarobki są niskie. Jedyną zaletą jest to, że taka praca jest oferowana wszystkim chętnym. Innych zalet, niestety, nie ma . Pracowałem w taki sposób przez tydzień, ale zdałem sobie sprawę, że monotonne klikanie na stronach internetowych i wypełnienie ankiet w końcu może doprowadzić do szaleństwa nawet najbardziej cierpliwą osobę.

Dochód: 3-5 zł za godzinę.

Sprzedawca towarów w modelu dropshipping

Szukasz sklepu opartego na modelu dropshipping, i zamawiasz dostawę towaru. Należy założyć sklep internetowy, zaprojektować stronę landingową lub grupę w sieciach społecznościowych i umieszczać na nich towary na sprzedaż z katalogu partnerów. Tworzysz opisy towarów, zajmujesz się reklamą i pozycjonowaniem sklepu w Internecie. Oczywiście, dodajesz marżę do ceny towaru - to będzie Twój dochód. Twoja rola w tym modelu sprowadza się do zbierania zamówień i realizacji wysyłek towaru do klienta. Dzięki temu modelowi możesz rozpocząć biznes e-commerce z minimalnymi kosztami.

Rozpocząłem pracę z siecią dystrybucji zabawek w ramach tego modelu. Aby to zrobić, wystarczy, że złożysz wniosek o wpis na listę dystrybutorów. Teraz tworzę własną stronę internetową, tak więc dochodu jeszcze nie ma. Pokładam w niej wielkie nadzieje. Przynajmniej znam kilka osób, które dobrze zarabiają sprzedając taki towar.

Dochód: nie można tego przewidzieć.

Copywriter

Około pół roku pracowałem jako copywriter. I mogę powiedzieć, że jest to doskonały pomysł na dodatkowy zarobek. Nie jest to najbardziej opłacalna praca, ale jest ciekawa. To jest ważne, bo ja nienawidzę monotonnej pracy.

Aby zostać copywriterem, trzeba się zarejestrować na portalu dla copywriterów, znaleźć klientów i napisać tekst zgodnie z ich wymaganiami. Aby zostać zwykłym copywriterem, wystarczy mieć tylko umiejętność poprawnego budowania zdań. Średnia cena za teksty - 5-7 zł za 1000 znaków. Szukać zleceń najlepiej na dużych stronach dla copywriterów: Goodcontent.pl, Textbookers.com.

Dochód: 10-15 zł za godzinę.

Przewodnik turystyczny

Kilka lat temu pracowałem jako przewodnik wycieczek po Warszawie. Znalazłem tę pracę na Facebooku. W grupie o eventach w Warszawie trafiłem na ofertę pracy przewodnika wycieczek. Skontaktowałem się telefonicznie, miałem rozmowę kwalifikacyjną i dwudniowe szkolenie. I po 3 dniach przeprowadziłem pierwszą wycieczkę. Pracowałem kilka godzin dziennie, a pracodawcami byli faceci w moim wieku, którzy założyli stronę o wycieczkach dla obcokrajowców.

Przewodnikiem pracowałem przez kilka miesięcy. Wszystko mi pasowało, oprócz tego, że to była praca dorywcza. Moje usługi były potrzebne tylko 2-3 razy w tygodniu w momencie, gdy zbierała się wystarczająca liczba osób. Więc musiałem szukać pracy na pełen etat.

Ale przewodnik turystyczny to sprawdzony sposób na wypracowanie sobie dodatkowego dochodu, jeśli nie jesteś zajęty przez cały dzień w biurze. Aby prowadzić wycieczki, wystarczy być osobą komunikatywną, dobrze mówić i znać język angielski (niekoniecznie).

Dochód: 80-100 zł za godzinę.

Merchandiser (wykładanie towarów na półki sklepowe)

Po tym, jak przestałem prowadzić wycieczki, jakiś czas nie mogłem znaleźć pracy. Aby mieć przynajmniej jakiś dodatkowy dochód, załatwiłem sobie pracę merchandisera. Funkcja merchandisera polega na rozpakowaniu i wykładaniu towaru na półki sklepowe. Zwykle robią to wtedy, gdy sklepy są zamknięte. Dlatego pracodawcy oferują taką pracę bardzo późno w nocy lub bardzo wcześnie rano. Pracować w taki sposób kilka godzin dziennie jest całkiem realne.

Jeśli chcesz zacząć rozkładać towar na półki, ale Twoi przyjaciele mówią, że to prymitywne zajęcie i nie jest ono prestiżowe, poleć im przeczytać książki o psychologii człowieka, który patrzy na towar, o “Równowadze trójkąta” oraz o zasadzie wyciągniętej ręki. Wszystko to musi wiedzieć i brać pod uwagę w swojej pracy merchandiser.

Dochód: 15-20 zł za godzinę.

Wyprowadzanie psów

Takie usługi stają się coraz popularniejsze w dużych miastach. Mój przyjaciel, który mieszka w pobliżu, poprosił mnie za opłatę wyjść na spacer z jego psem. On po prostu nie ma czasu na spacer ze swoim zwierzakiem.

Zgodziłem się mu pomóc. W Google dowiedziałem się, że taka usługa jest teraz dość popularna. Odnaleźć oferty pracy można na takich serwisach jak Workcare. Można również samodzielnie zamieścić ogłoszenie w Internecie.

Dochód: 15-20 zł za godzinę.

Sprzedawca w sklepie w dni świąteczne

Wiele sklepów jest otwartych w dni wolne od pracy. Z powodu napływu ludzi potrzebują więcej sprzedawców. W ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie próbowałem szukać takiej pracy, gdy w ogóle nie miałem pieniędzy i za każdym razem dość łatwo było znaleźć taką pracę, która pozwala szybko zarobić.

Dochód: 15-30 zł za godzinę.

Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci łatwo znaleźć sposób na to, jak dorobić, jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej. Ale nawet jeśli teraz masz pracę, możesz w ten sposób uzyskać dodatkowy dochód, do 1000-1500 zł miesięcznie.

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: