Główna > Finanse > Sekrety oszczędzania > Pożyczka od ręki – co warto wiedzieć?

Pożyczka od ręki – co warto wiedzieć?

Co warto wiedzieć i jak bezpiecznie dostać pożyczkę od ręki przez Internet Dowiedz się w naszym artykule
28.06.2019
124
Czas czytania -
3 min.

Pożyczka od ręki to pożyczka, którą możesz otrzymać chwilę po tym, jak o nią zawnioskowałeś. Można powiedzieć, że to pożyczka idealna, ponieważ każdemu pożyczkobiorcy zależy na tym, by pożyczyć pieniądze szybko, bez zbędnych formalności, a także bez niepotrzebnych nerwów. Czy takie pożyczki w ogóle istnieją? Oczywiście! Poniżej dowiesz się, gdzie ich szukać i jak rozpoznać, a także dlaczego są to najszybsze pożyczki na rynku.

Pożyczka od ręki – ratunek w pilnej potrzebie

Szybka pożyczka okazuje się potrzebna najczęściej w sytuacjach nagłych, których się nie spodziewaliśmy, a które wymagają szybkiego pokrycia ważnego wydatku, na który nie mamy pieniędzy.

A to pracodawca spóźni się z wypłatą, a to przyjadą niezapowiedziani goście, a to zepsuje się wysłużona pralka i trzeba nagle kupić nową, a to dziecku pilnie potrzebny jest nowy komputer, bo stary odmówił posłuszeństwa.

Życie serwuje nam wiele takich niespodzianek, w których dodatkowa gotówka potrzebna jest na już, bo wydatki nie mogą czekać.

Jeśli nie jesteś przygotowany na takie sytuacje, czyli nie masz odłożonych środków na „czarną godzinę”, nie masz wyjścia – musisz pożyczyć pieniądze!

Zamiast prosić o nie rodzinę lub znajomych możesz skorzystać z nowoczesnej pożyczki od ręki online. Zaraz dowiesz się, dlaczego jest ona najlepszym rozwiązaniem Twojej trudnej sytuacji.

Czym różni się pożyczka od ręki od innych pożyczek?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: pożyczki od ręki są dużo szybsze od innych pożyczek i to pod każdym względem. Decydując się na skorzystanie z takiej pożyczki, możesz liczyć na to, że:

  • szybciej uporasz się z formalnościami – są one specjalnie ograniczone do minimum, a ich dopełnienie trwa maksymalnie 10 minut,
  • błyskawicznie otrzymasz decyzję – już w kilka chwil od złożenia wniosku,
  • natychmiast otrzymasz do dyspozycji pieniądze – wpłyną one prosto na Twój bankowy rachunek.

Tak szybkie załatwienie pieniędzy umożliwiają dzisiaj niemal wyłącznie firmy pożyczkowe, które świadczą swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Z pożyczki online możesz bowiem skorzystać w każdej chwili i bez wychodzenia z domu – szybciej i wygodniej więc się już nie da!

Co zrobić, by skorzystać z pożyczki od ręki?

pożyczki od ręki

Zarówno warunki, jak i sposób udzielania pożyczek online są tak przemyślane, że w zasadzie każdy może z nich skorzystać bez specjalnego przygotowania.

Jeśli właśnie pilnie potrzebujesz uzupełnić swoje konto bankowe dodatkową gotówką, wystarczy że:

  • uruchomisz komputer z dostępem do Internetu,
  • przygotujesz dane swojego rachunku bankowego oraz dowód osobisty,
  • odwiedzisz serwis pożyczkowy taki jak SzybkaGotowka.pl,
  • wybierzesz kwotę pożyczki i termin jej spłaty,
  • dopełnisz prostych formalności online związanych ze złożeniem wniosku.

Powyższe czynności możesz wykonać o każdej porze dnia i nocy – rano, wieczorem, kiedy Ci wygodnie. Możesz też to zrobić w weekend, po prostu w każdej chwili, gdy pojawi Ci się pilna potrzeba zdobycia dodatkowej gotówki. Nie musisz przygotowywać specjalnych dokumentów, ponieważ korzystając z usług pożyczkowych online, masz do czynienia z pożyczką od ręki na dowód, a więc bez żadnych zaświadczeń o dochodach.

Ile możesz pożyczyć od ręki i jak szybko otrzymasz gotówkę?

Dzięki pożyczce online możesz liczyć na szybki zastrzyk gotówki w dowolnej kwocie na pokrycie bieżących i ważnych wydatków.

Jeśli skorzystasz z serwisu Szybkiej Gotówki, możesz zasilić konto zarówno niewielką kwotą już od 100 zł, jak też całkiem pokaźną sumą na większe wydatki – nawet do 7000 zł! Kwotę pożyczki wybierasz Ty w zależności od potrzeb, jednak jej ostateczna wysokość zależeć będzie także od Twoich możliwości finansowych.

Chwilówka od ręki online będzie przelana na Twoje konto natychmiast po zakończeniu procedury aplikacyjnej. Procedura ta sprowadza się wyłącznie do wypełnienia formularza online i weryfikacji konta bankowego, a więc w praktyce trwa maksymalnie kilkanaście minut. Co to oznacza? Że nawet w ciągu pół godziny od otwarcia strony serwisu pożyczkowego w Internecie potrzebna gotówka znajdzie się na Twoim koncie bankowym! W przypadku Szybkiej Gotówki nie musisz się martwić o terminy księgowań w banku, ponieważ pieniądze są przelewane za pośrednictwem systemu szybkich przelewów.


Czytaj również: Pożyczka bez BIK – co warto wiedzieć?


Pożyczka od ręki jest dzisiaj bardzo poszukiwanym produktem finansowym – nasz szybki tryb życia sprawia, że wiele spraw nie może długo czekać, również ważne wydatki. Dzięki nowoczesnym pożyczkom online można w kilkanaście minut zasilić konto potrzebną sumą pieniędzy – prosto, bez nerwów i bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy.

Kwota

Okres

dni

Pożyczasz
0.00
Prowizja
0.00
Odsetki
0.00
Do spłaty
0.00
RRSO
0.00%
Dzień spłaty
0
*Prowizja 0% dotyczy tylko pierwszej pożyczki w kwocie do 6000 zł oraz pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta.
Podobne artykuły: