Klaudia Zielińska

Hej, mam na imię Klaudia i od dwóch lat pracuje jako copywriter. Kiedy nie piszę, czytam książki i korzystam z uroków natury. Uwielbiam morze, piesze wędrówki i pije duże ilości kawy.

Skrytka depozytowa: praktyczny przewodnik od Szybka Gotówka, czyli jak działa skrytka bankowa?
Co można przechowywać w skrytce bankowej i ile to kosztuje? Sprawdź, 10 przedmiotów, których nigdy nie powinieneś umieszczać w skrytce depozytowej.
Debet — definicja, znaczenie i jego związek z kredytem. Jak ustawić i jak spłacić debet na koncie?
Wyjaśniamy, co to jest debet na koncie: opłaty, zabezpieczenia i ich rodzaje. Kiedy można zrobić debet na koncie? Co to jest limit debetowy? Sprawdź!
Black Friday 2022: wszystko, co musisz wiedzieć, aby zmaksymalizować zakupy i oszczędności!
TOP 10 porad dotyczących zakupów w Czarny Piątek w 2022 roku. Skorzystaj z rad Szybka Gotówka, aby uzyskać najlepsze oferty i faktycznie zaoszczędzić!
Zmiana czasu 2022 — dlaczego zmieniamy czas z letniego na zimowy i dlaczego w ogóle to robimy?
Poznaj historię czasu letniego i dowiedz się, kiedy zmienia się czas, a także sprawdź 10 wskazówek, które pomogą Ci dostosować się do zmiany czasu.
Poradnik — jak znaleźć pracę jako emigrant. Top 10 wskazówek od Szybka Gotówka!
Szukanie pracy za granicą jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ale jak znaleźć idealną pracę dla emigranta? Oto 10 wskazówek, które z pewnością Ci pomogą
Jod — wszystko, co musisz wiedzieć, a także, dlaczego jest o nim teraz tak głośno.
Jod na promieniowanie — czy jodek potasu jest "magicznym środkiem" w przypadku narażenia na promieniowanie? Ten artykuł rozwieje Twoje wątpliwości.
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł