Klaudia Zielińska

Hej, mam na imię Klaudia i jestem copywriterem. Kiedy nie piszę, czytam książki i korzystam z uroków natury. Uwielbiam morze, piesze wędrówki i pije duże ilości kawy.
Przydatne aplikacje na telefon (iOS i Android), które uproszczą Twoje codzienne życie.
Szukasz najlepszych aplikacji na do zainstalowania na swoim smartfonie? Oto aplikacje mobilne, które zmienią to, jak korzystasz ze swojego urządzenia.
Praca za granicą — gdzie najlepiej wyjechać? Czy zarobki za granicą są naprawdę większe?
Poznaj najlepsze kraje do życia i pracy za granicą na świecie w 2022 roku oraz sprawdź, jak wyglądają zarobki za granicą w porównaniu do polskich.
Projektant wnętrz — studia, kariera i wynagrodzenie. Jak zostać projektantem wnętrz – krok po kroku.
Ile zarabia projektant wnętrz? Czy bycie projektantem wnętrz jest tego warte? Poznaj, plusy i minusy bycia projektantem wnętrz.
Kup teraz, zapłać później — czyli płatności odroczone. Czym są i czy wpływają na ocenę kredytową?
Wszystko, co musisz wiedzieć o najpopularniejszych dostawcach, którzy oferują płatności odroczone, typu kup teraz, zapłać później.
Ceny na Ukrainie – ile kosztuje jedzenie, paliwo i mieszkanie? Zarobki na Ukrainie – ile wynoszą?
Ceny i zarobki na Ukrainie — sprawdź, jak zmieniły się wynagrodzenia oraz ceny żywności, paliw oraz mieszkań od rozpoczęcia wojny na Ukrainie.
Zarabianie na grach — jak zarobić szybko pieniądze?
Chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze na grach? Oto, poradnik od Szybka Gotówka, a w nim wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu na grach.
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł