Klaudia Zielińska

Hej, mam na imię Klaudia i od dwóch lat pracuje jako copywriter. Kiedy nie piszę, czytam książki i korzystam z uroków natury. Uwielbiam morze, piesze wędrówki i pije duże ilości kawy.
Królowa Elżbieta II — poznaj niezwykłe życie najdłużej panującej monarchini w Wielkiej Brytanii
Panowanie królowej Elżbiety II trwało od epoki przemysłowej do epoki Internetu — 70 lat wytrwałości i stoicyzmu, które zjednały sympatię milionów
Kanada – zarobki. Miejsca pracy i uczelnie w Kanadzie, które pozwolą Ci znaleźć dobre zatrudnienie.
Zastanawiasz się, jak wyjechać do Kanady? Szybka Gotówka przedstawia 5 najprostszych sposobów! Poznaj, najlepiej płatne zawody w Kanadzie w 2022 r.
Liechtenstein – zarobki. Praca za granicą – jak znaleźć pracę w Liechtensteinie?
Przewodnik po Liechtensteinie od Szybka Gotówka. Poznaj ciekawostki i przydatne informacje, aby móc swobodnie żyć i pracować w tym uroczym księstwie.
Wynajem mieszkania — dlaczego mieszkania na wynajem są tak drogie? Poznaj 9 najważniejszych powodów!
Wiele osób szuka mieszkania na wynajem, ale ceny stale rosną. Jak znaleźć tanie mieszkanie? Sprawdź, 8 wskazówek od Szybka Gotówka!
Komoot — Twój kompletny przewodnik od Szybka Gotówka! Czy to najlepsza aplikacja na rower?
Jak działa Komoot: ceny, funkcje + dogłębny przegląd. Czym jest, jak z niego korzystać i dlaczego powinieneś go wypróbować do planowania tras?
Kurs euro dolar — euro spada poniżej dolara po raz pierwszy od 20 lat. Kto może na tym skorzystać?
Euro osiągnęło parytet z dolarem amerykańskim po raz pierwszy od 2002 roku. Sprawdź, dlaczego euro się osłabia i jaki może mieć to wpływ?
Mariusz z Warszawy otrzymał 1200 zł